2733
2734
عنوان

واقعا همه چی بده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 37 پست
 مهمونیها و مسافرت تقریبا دائمی بود اما الان خیلیا دو سه سال یکبار میتونن برن مسافرت اونم اگه م ...

نمیدونم . شما حالا شهرستان زندگی میکنی به نظرت یه خانواده ۳ نفره توی شهرستان به فرض خونه و ماشین چقدر داشته باشن خوبه خب اونو صربدر ۴ کنم میشه تهران

هر کی هرکاری میخواد بکنه مجبوره دو دوتا چار تا کنه بسنجه ببینه میشه کاری کرد یا نه. و این روی روحیه ی آدما تاثیر زیادی گذشته بازم مردم خدا روشکر قوی ان و روحیه و انگیزشونو حفظ میکنن ولی خب همه متوجه که اوضاع یکم سخت شده و این فقط مربوط به تحریم نیس بلکه از عدم مدیریت کافی هم نشأت میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که از بیرون ببینیم میگیم خب گس چطور جهیزیه گرون خریدن یا مثلا خونه چندصد میلیونی خریدن ولی خب قبلا با همین پول خانواده ها واسه بچه هاشون کمک خرج میدادن که مثلا یه ماشینم بخرن یا خونه ی بزرگتری بخرن اما دیگه الان فقط همون جهیزیه رو میتونن خوب بخرن اونم قشر متوسط رو به بالا

2731
من قبول دارم که قشر متوسط ضعیفتر شدن . اینو از خیلییی از تاپیکای اینجا میشه فهمید . ولی هنوز از دور ...

درسته پول در گردش هست اما عزیزم واقعا کمتر از قبله فقط اینه که رقما رفته بالا دیده نمیشه متوجه منظورم هستی عزیزم یعنی قبلا مثلا 10 نفر خرید میکردن میشد یک میلیون از یه مغازه اما حالا مثلا 5نفر میرن خرید اما چون جنسا گرونه همون یک میلیون میشه ما فکرمیکنیم خریدا مثه قبله

من خودم خیلیا اطرافم هستن طلاهاشونو قبلا نه تو گرونیا فروختن که مثلا زمین بخرن واسه خونه یا ماشین بخرن یه‌دفعه ای تورم به این شدت شد دیگه بنده های خدا اصلا دیگه اسمشم نمیتونن ببرن چه برسه به خرید آخه چرا باید اینطوری شه

2738