2737
2739
یه سوال دارم
اگه من برای طلاق اقدام کنم راحت تر میتونم مهرم رو بگیرم یا شوهرم رو مجبور کنم بره دادخواست طلاق بده؟؟؟
عزیزم تا جایی که من اطلاع دارم مهریه حق شماست ودر هر حالت باید پرداخت بشه
ولی اگر زوج دادخواست طلاق بده باید تکلیف مهریه قبل از طلاق مشخص شه ولی اگر زوجه دادخواست بده اول شرایط طلاق بعد روی مهریه بررسی میشه
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تا جایی که امکان داره نذارید زندگی به اینجاها کشیده شه ببخشید البته ها شاید دخالت میکنم ولی زندگی راه وروش داره تا میشه زندگیتو بساز گلم
2738
ارایا جون چرا تعلق میگیره توی همه شرایط مهریه حق زن هست اگر زن دادخواست بده مراحل قانونیش سخت تر پیش میره و خیلی طولانی تر میشه
مهر ناز جان مهر حق زن هست وقتی مرد بخواد طلاقش بده اگر زن طلاق بخواد باید مهرشو ببخشه چون در ایران زن حق طلاق نداره
مهرشو میده حق طلاق را میگیره
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
وااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها اطلاعات غلط ندید پلیز
شما در هر صورت بهت مهریه تعلق میگیره عزیزم در هر صورتی و در هر شرایطی میتونی مهرتو بذاری اجرا و باید پرداخت بشه
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
2706