2752
2734
عنوان

سرم زدم ، داره هوا میره تو رگم ، پرستار هم بیخیال چکنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 41 پست
به غلط کردن افتادم اومدم بیمارستان.

متاسفانه کاری از دست ما بر نمیاد 

با خودتون این مشکل رو حل کنید 

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم  اما بیمار ما داره اذیت میشه ... .  هوا داخل بدن بره میدونید دیگه چی میشه ...

خدا خیرت بده ، روی سرم رو خوندم. نوشته ممکنه باعث آمبولی بشه. تو اینترنت زدم نوشته :

آمبولی به معنی حرکت ماده‌ای در جریان خون به شکل جامد یا گاز است. از انواع آن میتوان به آمبولی لخته، چربی و هوا اشاره کرد.

هوا داشت وارد رگ دستم میشد. 

2731
ممنون ، برو بخواب. 

جسارت نباشه 

اما یکی از کاربران گفت که شما مارو به سخره گرفتی ...

عصبی شدم

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
خدا خیرت بده ، روی سرم رو خوندم. نوشته ممکنه باعث آمبولی بشه. تو اینترنت زدم نوشته : آمبولی به معن ...

هوا وارد بدن شدن 

مساوی مرگه

عزیزم اصلا اگه یه کم سواد داشته باشی میبینی این خانم جوک میگه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ بره بگه هوا رفته تو م ...

خدایی اگه سر خودت بیاد میخندی ؟ اگه کسی به مسائل انتقاد نکنه ، هیچی درست نمیشه. 

روزی چند تا آدم تو این بیمارستان‌ها باید بمیرند.

هوا نمیره تو رگت نترس

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

هوایی وارد   نمیشه.‌ خیالت راحت عزیز

مشکل   بی اطلاعاتی مریض هاست😅😅😅🔪🔪🔪

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
خدایی اگه سر خودت بیاد میخندی ؟ اگه کسی به مسائل انتقاد نکنه ، هیچی درست نمیشه.  روزی چند تا آ ...

شلوغش نکن   عزیزم...هوا وارد  بدن   نمیشه.

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎