2733
2734
عنوان

حملات پانیک (حمله اضطراب و ترس ناگهانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 173912 بازدید | 459 پست
نگران نباش خودت مقابله کن من یک سال باهاش دست پنجه نرم کردم بیرون نمیرفتم ترس از حمله داشتم میترسیدم ابروم بره انقدر هم از مرگ میترسیدم بدتر میشد بدکتر گفت باید قرص بخوری من نخوردم یه دفعه به خودم اومدم گفتم دیگه بسه نذر کردم دعا کردم و هر وقط به سراغم اومد یه نفس عمیق کشیدم گفتم باسه اگه مرگم باشه اشکال نداره همه مبمیرن چه زود چه دیر خدا کمکم کرد باورت نمیشه حملات بیست دقیقه طول میکشه ولی خودم سپردم به خدا نجات پیدا کردم عزیزم جاهایی که اعصابتو خراب میکنه نرو اصلا کم کم خوب میشی بهت قول میدم خودتو بسپر به خدا
منم همین مشکل رو دارم عزیزم . وای چه روزایی رو پشت سر گذاشتم من ! ببین ریشه این حملات فقط و فقط بخاطر افسردگیه . تازه فقط حملات نیست . منفی بافی و فکرای بد مثه ترس از بیماری و چیزای دیگه هم با این بیماری میاد . من چند سال همین مشکلو دارم . قبل از بارداری یه مدت زاناکس و آسنترا می خوردم تقریباً مشکلم کلاً حل شد . بعد که باردار شدم . شب و روز کارم گریه بود که اگه خدایا این حالت بهم دست بده چه کار کنم توی بارداری ؟ دارو که نخورم حالم خوب نمیشه ؟ ولی باور میکنی تا الان که 7 ماهمه حتی یه بار هم حمله سراغم نیومده ؟ اینا همش کمک خداست که خودش می خواد نی نی م رو حفظ کنه . منم فقط ازش همینو خواستم . عزیزم سعی کن تنها نباشی تا فکرای بیخود سراغت بیاد . خودتو با یه سرگرمی مشغول نگه دار . به چیزای مثبت و خوب خوب فکر کن و با خودت بگو این اضطراب ها همش الکیه . من که خودم رو اینجوری تسکین میدم .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرم همه کار کرده ،چند دکتر روانشناس و روانپزشک رفته ،چندتاشونم خیلی معروف بودن ،ولی نتیجه ای نداد،یوگا رفت ،خیلی تاثیر نذاشت،فقط یه کمی هیپنوتیزم درمانی روش تاثیر گداشت ،البته یه کمی واقعا عاجز شدیم نمی دونیم دیگه چیکار کنیم
ببینید بچه ها اعصاب و روان ما آدما هم بیمار میشه مثل سردرد سرماخوردگی و عفونت توو بدن ما برای سردرد مسکن میخوریم خوب میشه برا عفونت آنتی بیوتیک خوب میشیم ولی هنوز جا نیفتاده که برا اعصابمونم باید دارو مصرف کنیم و یه جورایی از داروی اعصاب فراری هستیم درصورتیکه که بیماری روحی و روانی خیلی سخت تره خیلی
نگارم دخترم عاشقتم نفسم
2731
مامای پارمیس اگه دکتر خوب باشه و دارو رو درست بده واقعاً با دارو این مشکل تقریباً رفع میشه . من اول می رفتم پیش دکتر قائم مقامی توی تهرانپارس ولی متاسفانه ایشون پارسال از ایران واسه همیشه رفتن . بعد رکترای مختلف می رفتم . آخرش هم پارسال همش فکر می کردم ام اس گرفتم رفتم پیش دکتر بابک زمانی که اون گفت اینا همه از اثرات پانیک هستش و بهم دارو داد و پیشنهاد کرد برم پیش یه روانشناس متبحر که منم هنوز پیداش نکردم یه روانشناس خوب رو .
2740
امیدوارم همتون نجات پیدا کنید فقط خدا بشپرین به خودش خودتون رو از قید و بند دنیا راحت کنید بزارید روحتون نفس بکشه یوگا خیلی خوبه در صورتی که فکرتون عوض کنید منفی بافی ادمو از پا در میاره
من زاناکس . آسنترا رو که می خوردم ، اول ماهی یه بار پانیک می شدم بعدش که 6 ماه خوردم دیگه اصلاً نمی شدم .
با مثبت اندیشی همه چیز حل میشه . من پارسال که فکر می کردم ام اس گرفتم رفتم بیمارستان پارس اونجا ام آر آی کنم . دکتر اونجا مشکلم پرسید بعد که ام آرآی سر منو دید خندید و گفت تو چیزیت نیست . عرفان خونت کم شده . یه کمی به بالاترا به ملکوت فکر کن . اینقدر به چیزای دنیوی و مادی فکر نکن . مثبت اندیش باش کائنات خودشون تو رو از هر چی بلاست محافظت می کنن . اینقدر قشنگ حرف زد و حرفاش روم تاثیر گذاشت تقریباً حالم رو به بهبودی رفت .
2706