2752
2734
عنوان

حملات پانیک (حمله اضطراب و ترس ناگهانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 175146 بازدید | 462 پست

خودتو باکسی دیگه مقایسه نکن..چون ازمشکلاتش خبرنداری. مقایسه رودورکن ازخودت..توی سایتهایانظراتی ک میبینی بدترمیشی فک نکن مثل اونی کاملافرق داری .منظم تر بودن یکی از بهترین راهه.یکی اینکه صبرکن تاخوب بشی عجله نکن چون همش فک میکنی فرداش یایدخوب بشی میبینی بدتری ویک افکارجدیدپرورش میدی .افکارتکراری داری با خودت بگواگه ب این لعنتی فک نکنم چقدرفرق میکنم..یک راه عالی اینه ک دقیقاارچیزی ک همش می‌ترسی باهاش رودر رو شوحتی یکم بهترازاونی فک میکردی باشی بشه انگارکل راهورفتی..باشه ک کامل نشه بدرک ولی می‌دونی ک دفعه بعدکاملترمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول اینکه باید رو خودت کار کنی هروقت این حمله میاد سراغت حواستو پرت کن چمیدونم کسی قلقلکت بده تلویزی ...

من سه ساله درگیرشم راهنماییت خوبه اما فقط زمانی که این حمله سراغت میاد و ضربان قلبت روی دویسته فشارت بالای پونزده چجوری میگی حواسمون رو پرت کنیم؟

سلام دوستان من دو ساله که پانیک داشتم خداروشکر خوب شدم و دیگه به روال عادی زندگیم برگشتم اصلا از پانیک نترسین چون به درمان خوب جواب میده و صد در صد درمان میشیم اگه دوست داشتین راه درمانشو بهتون میگم

پاییز را دیدی انهایی که رنگ عوض کردند سقوط کردند

سلام من با ورزش روزانه و مصرف قرص اسنترا 100 به مدت یکسال و مشغول بودن به کار تونستم از شرش خلاص شم 

اینایی که میان میگن باید رو افکارت کار کنی و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی و مشاوره های مختلف اینا همش شعر و جفنگ هست الکی پولتون خرج مشاوره و روان درمانی نکنین قرص اسنترا خوب خوبتون میکنه خیالتون راحت

پاییز را دیدی انهایی که رنگ عوض کردند سقوط کردند