2733
2734
عنوان

دعوای جاریم با مادرشوهرم وشوهرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 62 پست
گریه داره.خوشحال باش که ازنظراون خوشبختی وپولدار.من اعصابم خورده شمارشوبده چهارتاحرف بزنم بهش ودوتاد ...

باور کن نه اونقدر پولدارم نه اونقدر خوشبخت اون ازمن ۱۰سالم بزرگه

بهش تا الانم بی احترامی نکردم ولی نمیدونم چرا اینحوری کرده

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمو برادرشو۶رم گفته که اینارو جدا کنه بعدم جاریم گفته به شوهرم شماها پولداربن واسه همین دوستون دا ...

خب میگم‌که احساس کمبود کرده به زبان اوردههه   

من حس میکنم مادرشوهرت دلشو‌شکسته   اونم همه رو با هم قاطی کرده 

فکر کنم الان جاریتم بیاد تاپیک بزنه که مادرشوهرمو برادرشوهرمو شستم گذاشتم کنار .چون مادرشوهرم مارو محل نمیده و جاریمم هر روز یه لباس میپوشه و هر روز مسافرت میره😑

2731
خب میگم‌که احساس کمبود کرده به زبان اوردههه    من حس میکنم مادرشوهرت دلشو‌شکسته   او ...

مادرشوهرم دل هممونو میشکنه

وبه شدددت هم از این جاریم میترسه  

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
شوهرمو برادرشو۶رم گفته که اینارو جدا کنه بعدم جاریم گفته به شوهرم شماها پولداربن واسه همین دوستون دا ...

کار جاریت اشتباه نبوده از فشاری ک روش بوده حرف زده و خودش خالی کرده ، کار شوهرش غلط نبوده چون خودشو قاطی نکرده ک بده نشه ، تنها اشتباهو همسر شما کررده ک جایی ک جای او نبوده خودش قرار داده ، دعوای مردم به خودشون ربط داره ، سر پیازه یا ته پیاز ک زرت رفته وسط؟  سما هم از کار همسرت ناراحت باش چون اشتباه کرده، 

فکر کنم الان جاریتم بیاد تاپیک بزنه که مادرشوهرمو برادرشوهرمو شستم گذاشتم کنار .چون مادرشوهرم مارو م ...

باور کن حالمو خراب کردند

این وسط دلم واسه همسرن که اخرش ادم بده شده میسوزه هم واسه خودم که فکر میکنن چه تحفه ایم

2738
کار جاریت اشتباه نبوده از فشاری ک روش بوده حرف زده و خودش خالی کرده ، کار شوهرش غلط نبوده چون خودشو ...

ار همه ناراحتم از همسرمم همینطور ولی بیشتر از دست برادر شوهرم که چرا به همسرم زنگیده که بره اونجا

میدونی همسرم اون لحظه که جاربم مای منو وسط کشیده ناراحت شده خب حقم داره به من چه

عزیزم من یبار جاریم با مادر شوهرم سر یه موضوع بیخودی تقریبا مثل همین موضوع شما دعواشون شد حسابی طوری که تا دو سه ماه قهر بود با همه.شوهر منم این وسط رفته یجوری پا در میونی کنه اونم هر چی دلش خواسته به من و شوهرم گفته ( البته من اون موقع اونجا نبودم).چند روز بعد از دعوا اتفاقی منو گیر آورد و کلی گله از شوهرم کرد و اینکه نباید اون حرف رو میزد واون رفتار رو میکرد .همش هم میگفت من چیزی نگفته بودم که.منم رک بهش گفتم دعوای تو با اونا به من هیچ ربطی نداره.من با شوهرم قرار گذاشتیم هیچ وقت تو دعوای خونواده ها خودمون رو قاطی نکنیم.الان شما با شوهرم و مادرش دعوات شده .من این وسط کاره ای نیستم.اگه حرفی داری به خودشون بزن.اگه هم مشکلی داری برو با اونا مشکلت رو حل کن.اصلا هم بروی خودم نیاوردم که میدونم چه حرفایی زده.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
تو عروس خوبه ای؟؟ 😄😄😄 خداروشکر ی عروس خوبه رو از نزدیک دیدیم.همیشه همه مینالن ک مادرشوهرم جاریمو ...

نه اتفاقا از خدا پنهون نیست از شماچه پنهون همیشه به شوهرم میگم مادرت این جاریمو خیلی دوست داره وازش میترسه😊

شوهر شما مقصره خواهر من. اومده ابروشو درست کنه زده چشمشو کور کرده . اون هم دفاعی نداشته تو رو قاطی کرده. .شما تنها کاری که میکنی اینه که محل ندی و اگه جایی اون رو دیدی فقط سر سنگین باش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
باور کن حالمو خراب کردند این وسط دلم واسه همسرن که اخرش ادم بده شده میسوزه هم واسه خودم که فکر میکن ...

نفهمیدین چرا بدادرشوهرت زنگزده ب شوهرت ک بدو بیا دعواس؟؟؟خب ب شوهر تو چ ربطی داشته؟حتما برادرشوهرتم عمدا زنگزده

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
نفهمیدین چرا بدادرشوهرت زنگزده ب شوهرت ک بدو بیا دعواس؟؟؟خب ب شوهر تو چ ربطی داشته؟حتما برادرشوهرتم ...

چون برادرشوهرم از دست زنش عاصی شده بوده و شوهرمنم قبل رفتنش به فحش گرفته بوده وبرادر شوهرم زرنگی کرده وزنگیده که بره عیننا شاهده ماجرابشه

2706