2733
2734
عنوان

دعوای جاریم با مادرشوهرم وشوهرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 62 پست

همسرت خیلی بد دخالت کرده 

خب بنده خدا جاریتتت حس کمبود کرده   طفلک‌احساس کم بودندمیکنه   

به هر حال شوهرت سکوت میکرد بهتر بود   تو‌ دعوای خاله زنک شرکت نمیکرد 

مطمنا مادر شوهرتون هم‌کمبودایی داشته که حاری بازگو‌کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
   حرف این شیطان رو‌کوش نکن   خانم و‌سنگین باش   سکوت کن  ...

خجالت بکش شیطان یعنی چی حرف دهنتو بفهم جاری باید حدو حدودشو بفهمه هرچیزی اندازه داره چرا دعوا میکنه حرف ایشونو وسط میکشه

تنها کاری ک باید کنی ، لطف بزرگ به زندگی خودت اینه ک شوهرت بکشی کنار ، بگی توی زندگی بقیه دخالت نکن تا ادم بده نشی و منمنم حرف نشنوم و زبون روی سرم دراز نباشه ، دعوای زن داداشت با مادرت به داداشت و مادرت ربط داره ، اگ داداشت نمیتونه جلو دهن زنش بگیره تو نمیتونی بری  زنداری زن داداشت کنی ، اگ این موضوع نتونی به شوهرت بفهمونی ، این قضایا ههمچنان ادامه داره،

همسرت خیلی بد دخالت کرده  خب بنده خدا جاریتتت حس کمبود کرده   طفلک‌احساس کم بودندمی ...

شوهرمو برادرشو۶رم گفته که اینارو جدا کنه بعدم جاریم گفته به شوهرم شماها پولداربن واسه همین دوستون دارن زنت اله وبله

همسرمم گفته خودت اله وبلی😊😭😭😭

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بنظرم محل نده اگرم چیزی گفت که خاست دعوا راه بندازه تو چیزی نگو. در ضمن نخوای آدم خوبه بشی بری باهاش سلام و احوال پرسی بکنی چون ضایت میکنه مطمئن باش

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
شوهرمو برادرشو۶رم گفته که اینارو جدا کنه بعدم جاریم گفته به شوهرم شماها پولداربن واسه همین دوستون دا ...

گریه داره.خوشحال باش که ازنظراون خوشبختی وپولدار.من اعصابم خورده شمارشوبده چهارتاحرف بزنم بهش ودوتادادم بزنم دلم خنک بشه.

2706