2733
2734
عنوان

دعوای جاریم با مادرشوهرم وشوهرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 62 پست
عزیزم من یبار جاریم با مادر شوهرم سر یه موضوع بیخودی تقریبا مثل همین موضوع شما دعواشون شد حسابی طوری ...

احسنت .بهترین رعتار را کردی.به شما میگن زن زیرک 👏👏👏👏

خوشحال میشم مثل شما میبینم تو نی نی سایت ✌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه اتفاقا از خدا پنهون نیست از شماچه پنهون همیشه به شوهرم میگم مادرت این جاریمو خیلی دوست داره وازش ...

والا عروسی ک حرف خودشو میزنه و از خودش دفاع میکنه  و بقول شما ازش نیترسن خیلی کار خوبی میکنه.

هرچ احترام بگیری و کوتاه بیای فک میکنن چ خبره. نمیگن بابا احترامتو داره 

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن حالمو خراب کردند این وسط دلم واسه همسرن که اخرش ادم بده شده میسوزه هم واسه خودم که فکر میکن ...

اصلا ناراحت نباش شوهرت دیده اسم تو اومده طرف تو رو گرفته ازت دفاع کرده همچین شوهری گیر نمیاد ها از اون طرف هم از جاریت زیاد به دل نگیر من تجربه فرق گذاشتن بین عروسها و نوه ها رو دارم خیلی خیلی احساس بدیه البته اگه واقعا رفتارشون با جاریت فرق داره