2737
2734
عنوان

پریودم ولی خون نمیادچیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3757 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشحات سفیدبعدازقاعدگی تخمک گذاریه

مال من سفید نیست قشنگ ابه نه کش داره نه رنگ داره 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2731
میشه برام بگید تخم شوید دقیقا چکار میکنه؟ من تا حالا نشنیدم مرسی

من هر وقت پریودم عقب می افته میخورم 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
خواهش میکنم  مامانم همیشه میگه تخم شوید برا همون منم بر اساس تجربه میدونستم😉

آره بابا

این قدیمیا ازهزارتا دکتر بهتر بلدن

تجربه خیلی باارزشه

خدا مامانو برات نگه داره

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
2740
خب دیگه ابکی یاسفیدمایل به ابکی هردوتخمکگذاریه اقدامی

ممنون

نه اقدام نکردم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
بچه ها علت کیست چیه؟!

مواد غذایی نامناسب و طبع سرد...تا جایی میتونید طبع گرم بخورید من خودمم تنبلی و کیست دارم جوری ک 3 ماهی پری میشدم ولی الان ب موقع میشم...گوشت مرغ و گوساله نخورید فقط گوسفند...نون باگت بخاطر خمیراش خیلی مضره برای تنبلی تخمدان وقتی ظرف میشورید حتنا میشبند ببندید زیر شکم خیس نشه و سرما نخوره  شکمتون...من همیشه هفته دوسه بار جوشونده اویشن دارجین با عسل میخورم نزدیک پریودیمم تخم شوید میریزم روی تخم مرغ با نون میخورم.. 

آره بابا این قدیمیا ازهزارتا دکتر بهتر بلدن تجربه خیلی باارزشه خدا مامانو برات نگه داره

مرسی عزیزم همچنین مامان شما

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2706