2733
2734
عنوان

چجوری به مادر شوهرم بگم ...

161 بازدید | 9 پست

سلام خانوما لطفا شنا بگین چیکار کنم ما شهر خودمون که اقواممون اونجا هستن نزدیک شهریه زندگی میکنیم مادر شوهرم هم پدر و مادرش اونجان یه برادر شوهر و یه خواهر شوهر هم دارم که دامادشون پسر داییشونه یعنی مادر شوهرم عمشه 

ماتقریبا دو هفته یه بار میریم انجا هر هفته هم مادر شوهرم همراه ما میاد العان سه ساله خسته شدم به خدا وقتی هم میاد اگه یه حرفی بزنیم حتی مربوط به خودمون میره به بقیه میگه  عصبی شدم 

چند بار به شوهرم گفتم بهش بگه ولی عیچ ماری نمیکنه منم روم نمیشه بهش بگم یه بار با ما بیا یه با یکی دیگه برو  

چیکار کنم ؟؟

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  

وای منم هر جا میرم مادرشوهر همراهمه 

خونه عمه خاله دایی عموهام

خونه پدرم

بهانه ش هم تنها بودنشه 

دیگه عادت کردم

اگه نباشه همسرم دلش نمیچسبه و نگرانشه

چیکار میشه کرد

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش نگین قایمکی برین خودش میفهمه

شوعرم میگه نه تازه  خواهرش اونجا میبینتمون بهش میگه 

2742
وای منم هر جا میرم مادرشوهر همراهمه  خونه عمه خاله دایی عموهام خونه پدرم بهانه ش هم تنها بود ...

وای چه بد

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
وای منم هر جا میرم مادرشوهر همراهمه  خونه عمه خاله دایی عموهام خونه پدرم بهانه ش هم تنها بود ...

خیلی سخته تازه مادرشوهرمیه حرفایی میزنه و یه کارایی میکنه ادم خجالت میکشه 

شوعرم میگه نه تازه  خواهرش اونجا میبینتمون بهش میگه

خوب ببینه بهتر برای همیشه خلاص میشید من یه جاری دارم قشنگ رک توروی مادرشوهرم گفت خودتون برید مااذیت میشیم ازاون موقع هیشکی باماشین اونا کاری نداره اولش یکم ناراحت میشه بعد فراموش میکنه آخه تاکی ادم باید مادرشوهرو عین بچش اینور اونور کنه😡😡😡😠😠😠😠

2738
خوب ببینه بهتر برای همیشه خلاص میشید من یه جاری دارم قشنگ رک توروی مادرشوهرم گفت خودتون برید مااذیت ...

منم می خوام بهش بگم نمیدونم چجوری بگم