2737
2739
عنوان

برای هر حاجت مختلف اذکار اسماءالحسنی مخصوص

| مشاهده متن کامل بحث + 22856 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چشم حتماعزیزم❤️🙏🏻

اره عزیزم اصلا حذف نکنی منم ذخیره کردم می خوام بنویسم تو دفترم😊

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740

ختم صلوات  به تعداد  نام  هریك  از ائمه معصومین  علیهم السلام  نیز  برای  برآورده شدن  حاجت  موثر  است

حضرت محمد رسول الله (ص)  92 مرتبه

حضرت امیر المومنین علی (ع) 110 مرتبه

حضرت فاطمه زهرا( س)  135  مرتبه

حضرت امام حسن (ع)  118 مرتبه

حضرت امام حسین (ع)  ۱۲۸  مرتبه

حضرت امام سجاد (ع)  110 مرتبه

حضرت امام محمد باقر (ع) 92 مرتبه

حضرت امام جعفر صادق (ع)  353 مرتبه

حضرت امام موسی بن جعفر (ع) 116 مرتبه

حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) 110 مرتبه

حضرت امام جواد (ع)  92 مرتبه

حضرت امام هادی (ع)  ۱۱۰ مرتبه

حضرت امام حسن عسگری  (ع)  118 مرتبه

حضرت بقیه الله الاعظم  (عج)  59 مرتبه

هم چنین جهت نورانیت قلب و رسیدن به آرزوها ی مشروع  بعد از نماز صبح هر روز 128 مرتبه بگوید یا حسین اغثنی

تكرار ذكر یا زینب  69 مرتبه  برای حاجت خیلی موثر است .

وجهت رسیدن به امور مهمه و  بر آورده شدن حاجت  133 مرتبه با توجه و طهارت بگوید

یا كاشف الكرب عن وجه الحسین(ع) اكشف كربی بحق اخیك الحسین (ع)

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻

33 مرتبه با توجه و طهارت بگوید      یا ابا الغوث ادركنی

133 مرتبه با توجه و طهارت بگوید      عبد الله ابالفضل دخیلك

ذكر یونسیه را (لا اله الا انت سبحانك انی كنت من الظالمین) در حال سجده چهل مرتبه تكرار كند برای حاجت خیلی موثر است .

هركه بعد از نماز صبح بی فاصله هردودست را بر سینه نهد و هفتاد بار بگوید( یا فتاح) دل او روشن و نورانی شود و كار بر او آسان شود واگر شب جمعه بعد از دو ركعت نماز در سجده 150 بار بگوید(یا فتاح) كما هی امور بر او ظاهر شود . 

پیامبر اكرم (ص) برای رفع شدت و گرفتاری و غمها این دعارا تعلیم  حضرت علی (ع) فرمود :
اللهم انی اسئلك بحق محمد و آل محمد ان تصلی علی محمد و آل محمد و ان تنجینی من هذا الغم

ختم یا علیم اگر کسی بخواهد از امر پنهانی اگاه شود سه شب متوالی وضو بگیرد و دو رکعت نماز بخواند و بعد از نماز یکصد و پنجاه مرتبه ذکر یا علیم را بخواند و بعد صد صلوات بفرستد و بعد بخوابد و در خواب ان امر را راهنمایی کنند.انشااله

ختم حسبی الله از برای دفع دشمن ذکر حسبی الله را از روز پنج شنبه تا یک هفته در هر روز یکصد وچهل و شش مرتبه بگوید.

ختم یا واحد از امام رضا ع منقول است که هر که را مرض سختی باشد هرروز 1001 مرتبه این ذکر را بگوید .از ان مرض خلاص گردد.

ختم یا حکیم اگر کسی این ختم را به وقت آب دادن درخت و کشت و زرع بر کاغذی بنویسد و با اب بشوید و ان را بر همان درخت یا بر هر زمینی برسد محصول ان زیاد می شود و از افت در امان خواهد بود.انشاالله 

ختم یا باسط هر کس یک شب در میان تا سه شب این ذکر را در ثلث آخر شب با حضور قلب بخواند حاجتش بر آورده می گرددخصوصا اگر به جهت معیشت باشد و این ذکر باید هزارو چهارصدو بیست و چهارمرتبه خوانده مرتبه خوانده شود.

ختم یا الله  امام علی ع فرمودند :هر کس یکصد آیه از قرآن کریم را از هر جایی از آن بخواند و بعد هفت مرتبه این ذکر را بگوید اگر بر سنگی نفرین کند هر اینه ان سنگ از جای خود جدا می شود.(دوستان توجه داشته باشند همه اینها شرایط خاص خود را می طلبد اول همه کارها به اذن خداوند است خداوند اگر بداند اجابت این دعا برای ما مضر است مطمئن باشید اجابت نخواهد شد .منظور این است اگر همه شرایط هم جور باشد باز هم اذن خداوند باعث شدن یا مانع نشدن میباشد.امتحان کردید دعایی نشد انچه خواستید. به راحتی ان را رد نکنید .چون به عقیده ما پیامبر و امام معصومند پس هیچ دروغی از ایشان صادر نخواهد شد.)

ختم یا رزاق هرکس در هر گوشه ای از منزلش یکصد مرتبه ذکر یا رزاق بگوید روزی اهل ان منزل وسعت یابد.انشاالله

ختم یا عزیز اگر کسی نزد شخصی و یا ظالمی حاضر شود و چهار مرتبه یا عزیز بگوید و به جانب خود بدمد و چهار مرتبه به جانب ان کس بدمد کدورت از بین رفته و عزیز می شوند .انشااله

ختم یارئوف یارحیم از امام رضا ع مرویستکه هر گاه بخواهی مظلومی را از دست ظالمی نجات دهید در مقابل او بایستید و ده مرتبه ذکر یا رئوف بگو شفاعت شما را قبول می کند.و همچنین در کتاب جواهر مکنون امده که به جهت خلاصی از شدائد و گرفتاریها ذکر یا رئوف یا رحیم را پانصد و چهل مرتبه بدون کم و زیاد بخواند.

ختم یا مهیمن به جهت صفای باطن و اطلاع از حقایق امور یا مهیمن را یکصد و پنج مرتبه بخواند و مراد حاصل شود .انشااله

ختم یا حی یا قیوم به جهت حاجات خود یکصدو هفتادو چهار مرتبه ذکر یا حی یا قیوم را بخواند و نافع است و باید در هر روز بر ان مداومت نماید.

ختم لا حول ولاقوه الا بالله همچنین ازامام صادق ع منقول است که فرمودند :تعجب دارم از کسی که اراده مال دنیا داشته باشد و پناه به این ذکر نبرد و اگر کسی چهل و شش روز یکهزار و چهلو شش مرتبه این ذکر را بگوید انچه را از خدا بخواهد براورده می شود.انشاالله

ختم یا وهاب جهت بی نیازی مال بعد از هر نماز در هر روز سجده شکر بجای آورد و چهارده مرتبه این ذکر را بگوید انشاالله مستغنی و بی نیاز می گردد.همچنین آمده است که برای رفع فقر ختم یا وهاب را از شب چهارشنبه تا چهارده شب و هر شب چهارده هزار بار بگوید و شب چهاردهم انشاالله به حاجت خود خواهد رسید.

ختم یا قوی یا ولی یا وفی از بزرگان منقولست بر این ذکر مداومت کردیم و خواندیم و برکت و دولت و ثروت به ما روی اورد و برای هر کار مهمی مجرب است و ختم این ذکر یکهزارو سیصدو نود و هشت مرتبه می باشد.

ختم یا کریم هر کس از شیعیان ما مطلبی داشته باشد و در کار خود در مانده باشد و چاره کارش را نداند بعد از نماز عشا هزار مرتبه ذکر یا کریم را بگویید و بعد از ان هزار مرتبه صلوات فرستد و حاجت و مطلب خود را قصد کند و بخوابد و در خواب چاره کار را به او بیان نمایند و این عمل از مجربات است.

ختم یامنعم هر کس بعد از نماز صبح دویست و یازده مرتبه ذکر یا منعم را در هر روز بگوید نعمت ان شخص افزون گردد.انشاال....

2706