2737
2739
عنوان

بافتنی

2128 بازدید | 26 پست

@مامان_علی_آقا_95    

امیدوارم به درد بخوره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو تا یکی: دو دانه را با هم یکی کردن

کشبافت: یک دانه زیر- یک دانه رو

بافت ساده: یک رج زیر- یک رج رو

بافت رکن: همه رج‌ها از رو، یا همه رج‌ها از زیر

بافت دانه برفی (جو دانه): رج اول یک دانه زیر یک دانه رو، رج دوم یک دانه رو یک دانه زیر

برای بافت کلاه ساده رنگارنگ به چند عدد کاموای رنگی متوسط نیاز دارید. با توجه به دور سر کودک خود تعدادی دانه سر بگیرید. در اینجا ما ۶۰ دانه سر انداختیم. ۶ رج اول را مدل کشباف یکی زیر یکی رو ببافید.

رج بعدی: همه دانه‌ها را ساده بافی کنید.

رج های بعدی: رنگ کاموا را عوض کنید و با رنگ جدید سه رج ساده بافی کنید. به همین ترتیب در پایان رج سوم رنگ کاموا را عوض کرده و دوباره سه رج ساده ببافید.

رج های بعدی: به نیمه‌های کلاه که رسیدید در هر رج دو دانه کم کنید. در پایان یک نخ از میان دانه‌ها رد کرده و آن را بکشید تا بالای کلاه جمع شود. حالا با کاموا‌های رنگی خود یک منگوله کاموایی درست کنید و بالای کلاه بدوزید.

این مدل رو از نت گرفتم اگه اشکالی بود در خدمتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

@مامان_علی_آقا_95     سلام پست جدید گذاشتم 

وای اسی کانالی چیزی نداری. من میخوام واسه نی نی ام چیزهای خوشکل ببافم بهمن بدنیا میاد

نی نی منم دی به دنیا میاد به امید خدا😍

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2738
 دو تا یکی: دو دانه را با هم یکی کردن کشبافت: یک دانه زیر- یک دانه رو بافت ساده: یک ر ...

مرسی گلم عالیه. فقط من اگه شروع ب بافتن نکنم نمیدونم سوالی دارم یا نه؟ یه بچه نوزاد  زیر یک ماه چند تا سر بندازیم؟ 

واسه کلاه نوزاد چندتا باید سر بندازم؟ واسه نی نی دوسه ماهه هنوز بدنیا نیومده😍

جدول هست گلم

عزیزم اموزش بلوز بچه گانه هم میزاری لطفا

چشم حتما

وای اسی کانالی چیزی نداری. من میخوام واسه نی نی ام چیزهای خوشکل ببافم بهمن بدنیا میاد

شما هر چی دوست داری بگو برات میزارم مبارکه

نی نی منم دی به دنیا میاد به امید خدا😍

مبارکه

2706