1464
1411
عنوان

لعنتیییییی

158 بازدید | 29 پست

لعنتی لامصب ادموازپامیندازه این پریودی واقعاچیه این پریودی چراهمش مازنابایددردبکشیم پس مرداچی😭😭😭😭

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

اگه یه ماه نشی قدرشو میدونی من الان باید همش دارو بخورم بشم 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1436
هیس هیچکی هیچی نگه اسی پریوده😨😨

😁😅

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پریودی نگو ک همین الان آروم شدم باز دگرگون میشم 😭😭

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
اگه یه ماه نشی قدرشو میدونی من الان باید همش دارو بخورم بشم 

من ک ناشکری نمیکنم اتفاقاخوشحالم ک میشم امالانصب خیلی درد داره حالت تهوع درد اعصابمو ک دیگ نگوقاطیم

فقط الان از ذهنم گذشت کاش منم پریود میشدم  صدبرابر تو درد میکشیدم ولی میشدم

برو حالش و ببر بابا😍😍😍

چندسالته عزيزم؟

من يكي از دوستام ٣٠سالشه

رحمش و برداشته

نميشه انقدررر وقتايي ك ما ميشيم بهش فحش ميديم😒😒😂😂

1444
من این ماه دو هفته درد کشیدم تا تشریف آوردن جناب پری    

دوهفته دردکامل😓😥

اما کاش من این ماه پریود نشم بعد بفهمم یه نینی تو دلمه

ایشااااااللللللللللله

پریودی نگو ک همین الان آروم شدم باز دگرگون میشم 😭😭

توام امروز توحال روز منی ینی خونه هام یه وضعی تازه کارتوخونه ام انجام میدم همش مونده😭😭

1476
برو حالش و ببر بابا😍😍😍 چندسالته عزيزم؟ من يكي از دوستام ٣٠سالشه رحمش و برداشته نميشه انقدررر ...

من 19سالمه 

ن بابا حال چی رو ببرم خیلی بده 

الان مشکلم پریود نشدنه بعد ک ازدواج کنم مشکل بچه دار نشدنه! 

توام امروز توحال روز منی ینی خونه هام یه وضعی تازه کارتوخونه ام انجام میدم همش مونده😭😭

باز تو خونه ای من سرکارم 😭😭😭دیروز هم نامردم رفته تا یه ماه نمیاد 

هم دلتنگی هم درد هم کار هم بهونه همه چی قاطی

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
دوهفته دردکامل😓😥

بخدا هی میگفتم الان میشم دیدم نه ............دوستم میگفت شاید بارداری دیگه اینقد استرس کشیدم تا بلاخره شدم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
باز تو خونه ای من سرکارم 😭😭😭دیروز هم نامردم رفته تا یه ماه نمیاد  هم دلتنگی هم درد هم کار ه ...

ای عزیزم حالتودرک میکنم هم دردیم وای من تومدرسه سراغ میومد ینی اون موقعه هامعلماام ک گوش نمیکردن😥🤪

1450