2737
2734
عنوان

دخترم تب کرده از سر شب کمک

73 بازدید | 11 پست

دخترم پنج سالشه ظهر یه انبه سرد از یخچال خورد نمیدونم برا همونه یا نه ، از سر شب احساس کردم گلو و شکمش داغه ، الان رفتم درجه گرفتم ۳۸ و دو درجه بود شیاف آستامینوفن ۱۲۵ گذاشتم دیگه چی بهش بدم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه انقدر چکشی شیاف متل تب بالاست نه نیم درجه اگر با داروی خوراکی برطرف نشد یا اب سیب یا استامینوفن معمولی

اگر تبش ادامه دار شد پاشویه با اب ولرم کن دستمال نم دار با آب ولرم بزار رو پیشونیش 

یه پیاز رو پوست بگیر از وسط نصف کن بزار کف پاش روش جوراب بپوش یا حلقه کن سریع جواب میده 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

ببردستشويي جيش كردآب بگيربهش قسمت بيشتري باسنشم آب بزنودستوپاهاوصررتشوهم آب بزن،بعداگه بيداره آبه سيب يه كم بده،هيچي مثله شربت پروفن كودكان سريع تبوپايين نمياره اگه داري بهش بده ولي اگه نداري تاتبش پايين نيومده پاشويه دستمال خيس روصورت وكفه پاهش ودستاش مدام بزار

2740

تجربه بچه ها

من پیاز نصف میکنم میکشم رو شقیقه هاش ۷ ماهش دخترم انی سرد میشه😘الهی بهتر بشه گلم

من همیشه سیب زمینی و پیاز و پوست میکنم قاچ میزنم میزارم کف پای بچه تب و میاره پایین،پیاز بالا سرشم بذار

کاسنی خیلی خوبه، با کاسنی پاشویه کنی عالیه.

پیاز حلقه شده  بذاری کف پاش و یه جوراب نازک بپوشونی هم خیییلی خوبه.

ارزه کاسنی دارم خالی بهش بدم:؟

من ک خالی اندازه ی استکان میدم ب بچها اگه تب داشته باشن

بین اگه عرقیات خنک داری مثل کاسنی چیزی بهش بدی بخوره خوبه

گلم اگه تب داره الکل سفید و بریز تو آب پاشویه کن نبش پایین میاد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3294790/تجربیات-کاربرها-درمورد-سرماخوردگی-کودکان-با-داروهای-گیاهی