2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما میدونین چه جوری بخورم؟اگه یادم رفت چی

از روز اول پریود روزانه 1 عدد طبق همون رنگها که هست، فراموشی بعد 12 ساعت دو تا با هم بیشتر از 12 ساعت ادامه قرصها و جلوگیری طبیعی 

جان و جهان من تویی   
از روز اول پریود روزانه 1 عدد طبق همون رنگها که هست، فراموشی بعد 12 ساعت دو تا با هم بیشتر از 12 ساع ...

پس چرا دکتر میگه از روز 5 بخور؟ و اینکه میگه یادت رفت دیگه نخور فردا رنگ خودش و بخور 

پس چرا دکتر میگه از روز 5 بخور؟ و اینکه میگه یادت رفت دیگه نخور فردا رنگ خودش و بخور 

عزیزم من ماما هستم، شروع از روز 1 تا 5 هست که برای جلوگیری قطعا روز اول مناسب‌تره و درست تر ، فراموشی رو هم طبق دستورالعمل کشوری بهداشت بهت گفتم. 

جان و جهان من تویی   
2740
عزیزم من ماما هستم، شروع از روز 1 تا 5 هست که برای جلوگیری قطعا روز اول مناسب‌تره و درست تر ، فراموش ...

اها ممنونم عزیزم که جواب دادین😍پس تا 12 ساعت وقت دارم بندازم اگه یادم رفت یا جایی بودم اینو نمیدوستم چند ساعت وقت دارم بندازم

اها ممنونم عزیزم که جواب دادین😍پس تا 12 ساعت وقت دارم بندازم اگه یادم رفت یا جایی بودم اینو نمیدوست ...

سعی کن یادت نره چون اعتماد بهش کم میشه،بزار کنار مسواکت تا فراموش نکنی 

جان و جهان من تویی   
سعی کن یادت نره چون اعتماد بهش کم میشه،بزار کنار مسواکت تا فراموش نکنی 

اره دیگه باید حواسمو جمع کنم😅من و شوهرم با کاندوم خیلی اوکی بودیم ولی عفونت و زخم داشتم دکتر میگه دیگه اصلا نباید استفاده کنیم چون دوباره زخمم برمیگرده☹️اینجوری اسیر شدیم دیگه 😂 منم تازه وزنم اومده پایین با رژیم.. میترسم قرص هم وزنمو یهو ببره بالا

اره دیگه باید حواسمو جمع کنم😅من و شوهرم با کاندوم خیلی اوکی بودیم ولی عفونت و زخم داشتم دکتر میگه د ...

باید حتما در کنار قرص ورزش و کم خوردن رو هم داشته باشی چون به هر حال از عوارضش اضافه شدن وزن هست 

جان و جهان من تویی