2733
2734
عنوان

کلاچ برقی بهترین مدلش

| مشاهده متن کامل بحث + 14069 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون یکی که میاد اولش میگه مریم جون و عزیزم و ...

آخرش کاشف به عمل میاد که آقاست و سوتی میده میگه واسه خانومم نصب کردم      

چرا آخه؟!!!

زشته آقای محترم

به جای خانوم با اسم زنونه عضو میشی و تبلیغ نمایندگیتو میکنی که همه بیان شعبه آزادی پیشت نصب کنن پولشونو بخوری؟! باشه شما خوبی

ولی این پولا حلال نیست و گول زدن مردم و دروغ گفتن و جای یه مشتری عادی خودتو جا زدن دور از انسانیته

این اشتباه رو هیچ وقت نکن. ببین شوهرم مهندس مکانیک هست و اول ما می خواستیم اون رو نصب کنیم. رفت و سی ...

مطمئنی همسرت مهندس مکانیکه؟! نکنه خودت مهندسی که این اطلاعات دقیق رو داری؟

شایدم خود مهندس داره این پیامو میذاره  

2731
سلام‌دوستان گرامی بابت نظرات همگی تشکر میکنم بنده رفتم‌کلاج کمو رو نصب کردم ولی برخلاف نظر دوستان ه ...

چون نظرات واقعی نیست دوست عزیز، این افراد از نمایندگی آزادی ایران کلاچ دارن فقط تبلیغ سیستم خودشونو می کنن و خودشونو جای عوام جا میزنن متاسفانه

نظرت رو قبول ندارم چون خودم داشتم می دونم چه مشکلی داره. اولا صندوق عقب ماشین من چون گاز سوز  ع ...

پس قبول داری که داشتن نمایندگی و تعدادش مهمه دیگه نه؟! نمایندگی یه جورایی اعتبار شرکت و محصولشه

آخه یادمه بهم گفته بودی اینکه اتاکو این همه نمایندگی تو ایران داره یا نه اصلا مهم نیست...!!!

خودت حرفتو نقض کردی عزیزم

این فقط توضیح بدم‌شما داری در مورد اتاکو صحبت میکتی حداقل این سیستم‌مزخرف اتاکو رو من ۴سال بای بدبخت ...

ولی شکر خدا من خیلی راضی هستم از اتاکو الان چند سالی هست که داریم ازش استفاده میکنیم هم خودمون هم پدرم و هم دامادم

احتمالا نوع رانندگیتون یا تنظیماتش طوری بوده که اذیت شدید وگرنه ما اصلا اذیت نشدیم که هیچ خیلی هم خوب و نرم داره برامون کار میکنه الحمدالله

در یک کلمه می تونم بگم ایران کلاچ=«افتضاح»! گول این حرفارو نخورید که تبلیغ الکی خودشونه!!!!!

در این مورد که شما گفتی عزیززم ربطی به خودت داره که فورا عضو شدی و فورا نظر نقض می دی. برو به خود شرکت بگو برای من بده.

اینجا هر کی داره تجربه خودش رو می گه و ربطی به یک شرکت خاص نداره.

2740
همه ی این اسم ها و اکانت ها نمایندگی آزادی هستن   چرا انقد تابلویی آخه؟!!!

والا من که نه کارمند جایی هستم و نه تبلیغ می کنم ولی شما رو که من شناختم خانم عبدا..... تو نمایندگی تهرانسر بودید اینجا گفتم فکر کنم ناراحت شدید.

ببینید دوستان این پست ایجاد شده که هر کی نظراتشو بگه.

اینکه یکی بیاد و شروع کنه به توهین که کی چی می گه معلومه حسابی بهش فشار اومده.

پس لطفا دقت کنید من هر جا که می رم و یک محصول خوب می بینم برای همه می گمش.

مثل آرایشگاه خوب، مثل مزون خوب، من مکانیکی خوب و ... و همین طور همین کلاچ اتوماتیک که من صد بار گفتم و الان هم می گم از کسی هم ترسی ندارم من ایمورتال کلاچ رو از نمایندگی آزادی ایران کلاچ خریدم و بعد از چک کردن تمامی سیستمها هم ایم رو خریدم پس تجربه خودم رو به همه می گم.

این دیگه عصبانی شدن نداره. شما هم که من خودم اومدم نمایندگی شما محصولتون رو معرفی کردید من نپسندیدم خوب شاید کسی بپسنده. این سلیقه ای هست نه اجباری.

پس لطفا عصبانی نشید خوب کسادی تو بازار همه هست شما هم به جای توهین به بقیه بهتره کیفیت کاریتون رو بهتر کنید.

دوستان عزیزی که تو این پست بودند لطفا تجربیات خودتون رو بگید و اینکه این خانوم عصبانی شدن به نظرتون علتش چیه. آیا هر کسی نباید آزادانه بتونه نظرش رو ابراز کنه؟

لطفا بگید

مطمئنی همسرت مهندس مکانیکه؟! نکنه خودت مهندسی که این اطلاعات دقیق رو داری؟ شایدم خود مهندس داره این ...

به نظر من هم هر کس حق داره نظرش رو بگه و عنوان کنه. مثلا الان طرف به خاطر غذایی یک رستوران تو تهران ممکنه یکی دو ساعت رانندگی کنه تا از شرق تهران بیاد غرب تهران. پس اینکه یکی در مورد محصولی نظر بده اصلا بد نیست.

منم به نظر می رسه که ایشون ( مریم بانو) یکمی بودار حرف می زنه. شما هم راست می گی بیا نظرت رو بگو.

هر کس نظرش رو می گه و بقیه عقل و شعور دارند و خودشون تصمیم می گیرن.

اینکه مثلا نگین جون و من می گیم رفتیم نمایندگی آزادی ایمورتال کلاچ بستیم و بقیه تایید کردن که بد نیست. حتما از شما و جایی که شما نصب کردید بهتر بوده و با کیفیت بهتری کار کردند. شما هم بگو کجا نصب کردید تا بقیه هم برن همون جا.

بالاخره وقتی چند جا باشه مردم می تونند از تجربیات هم استفاده کنند. این ناراحتی نداره دوست عزیز. شما هم بگو کجا نصب کردید .

ولی شکر خدا من خیلی راضی هستم از اتاکو الان چند سالی هست که داریم ازش استفاده میکنیم هم خودمون هم پد ...

سلام بچه ها

این کار شما درسته. شما هم بیاد تجربه خودت رو بگو. چون اگر شما سودی براتون نداره به شما چه که کی داره درباره جایی که رفته نصب کرده چی می گه.

پس وقتی شما ناراحت شدی به نظر منم حتما ضرری متوجه شما شده که عصبانی شدی و به همه توهین می کنی.

شما رفتی شرکت اتاکو نصب کردی خوب بگو من رفتم فلان نمایندگی اون شرکت نصب کردم و کیفیت کارشو بگو و احیانا آدرس و شماره تلفنی برای ارتباط دیگران بگذار.

دیگه اینکه بیای بقیه رو مسخره کنی یکم هم قشنگ نیست و هم مشکل داره. و نشون می ده که احتمالا یا کارمند اونجایی هستی که می گی رفتی نصب کردی و یا ضرری از صحبت دیگران به شما رسیده.

چون نظرات واقعی نیست دوست عزیز، این افراد از نمایندگی آزادی ایران کلاچ دارن فقط تبلیغ سیستم خودشونو ...

سلام دوباره به شما من خودم هم متوجه شدم که این جا یسری نظرات واقعی نیست چون وقتی کامنت ها رو خوندم کاملا ی خانم‌تو پست های مختلف نظرات متفاوت داده بودن یبار گفتن رفتم کلاج کمو ولی نصب نکردم یبار دیگه گفتن نزدیکانم‌نصب کردن ولی تقه داره از دنده یک به دو 

ولی در کل خدا گواه هست من نظرم واقعی واقعی هست ابدا دنبال بازار یابی و این موارد نیستم  خدارو شکر که سیستم‌خوبی رو انتخاب کردم من چون قبل اینم کلاج اتاکو داشتم رو ماشینم این اطلاع دلشتم که فضای مجازی اصلا جای مناسبی برای انتخاب محصول نیست چون اکثر کامنت ها رو متاسفانه ادم های خودشون تو سایت ها قرار میدن  مثلا همین کلاج اتاکو رو اگر ببینید اکثرابازاریاب های خودشون‌میگن این کلاج عالی هست وقتی خواستم کلاج کمو نصب کنم‌و کامنت گذاشتم این جاچنان  یسری بدون دلیل و تعصبی نظر دادن که من قطعا متوجه شدم که انتخاب درسنی دارم‌میکنم 

والا من که نه کارمند جایی هستم و نه تبلیغ می کنم ولی شما رو که من شناختم خانم عبدا..... تو نمایندگی ...

خانوم چی؟! فامیلیم چیه؟! بگو خودمم بدونم آخه!

من لااقل مرد نیستم خودمو جای زن جا بزنم مثل شما! این کار خیلی بده

عصبانی شدن رو توی پست های اولتون به وضوح میشه دید مثل اینکه یادتون رفته با فحاشی و اصرار به همه میگفتین چی بخرن و به بعضیا اجازه ی حرف زدن نمیدادین! خوبه که من همه ی اینارو توضیح دادم براتون که اجباری نیست و دیگران رو مجبور نکنین و هرکسی آزاده که نظر بده و از هرجا دوست داره خرید کنه!

اینو من یادتون دادم حالا حرف منو به خودم دارید تحویل میدید؟!

اینم خیلی واضحه که چند تا اکانت فیک زدین و تیم تشکیل دادین میگین بقیه بیان راجع به این خانوم نظر بدن یعنی دستور «حمله»!!  

و جالب اینجاست که این اکانتا همه در اون لحظه آنلاینن و فوری میان جواب میدن عجججججب کار و زندگی ندارن!!!!

من بعد 3 ماه اومدم سر زدم چون تیم نیستم چون تبلیغات نمیکنم جوش نمی زنم واسه یه برند خاص و نمایندگی خاص که بیام فوری شماره تلفن خودم هم بذارم وای خدااااااااااااا یعنی انقد ضایع واقعا؟!

یکم عادی تر رفتار کنین حداقل که معلوم نشه شما خود شعبه آزادی هستین آخه  

البته اینکه فوری میاین شماره میذارین و پیج اینستا میذارین الکی میگین صبح شنبه ساعت 9:37:23 این شماره رو گرفتم با شوهرم رفتم نصب عالی بودن خودش نشان از کسادی بازارتون داره واقعا اینجوری به دست و پای مردم میفتین شماره میذارین که بهتون زنگ بزنن ماهی 1 دونه فروش رو این مدلی بگیرین زشته بخدا، انشاالله کسب و کارتون پر رونق

سلام دوباره به شما من خودم هم متوجه شدم که این جا یسری نظرات واقعی نیست چون وقتی کامنت ها رو خوندم ک ...

تبریک میگم بهتون بخاطر انتخاب درستتون، انشاالله همیشه همینطور راضی باشید و براتون به خوبی خوب کار کنه