2726
عنوان

کلاچ برقی بهترین مدلش

13973 بازدید | 157 پست

سلام دوستان

کسی تجربه کلاچ برقی اتومید داره

مدتیه میخوام واسه ماشینم کلاچ برقی بندازم یه سری هست با موتور ایرانی که میگن نحت لیسانس ولئو هستش.

تحقیق کردم موتور برف پاک کن پیکان هستش قیمتش حدود یک میلیون و صد تا یک میلیون و دویست هستش.

یه مدل دیگه هست که چک کردم موتورش بوش آلمانه.

سردنده اون هم خیلی خوشکل تره و تازه قابلیت نیم کلاچ هم داره که هیچ کدام از مدلهای دیگه ندارند.

با این همه امتیاز قیمتشون فقط یک میلیون و پانصد تومن هستش.

به نظر عالی میاد میخوام از همین مدل بخرم. نظر شما چیه؟

الان فیلمهای کلاچ برقی اتومید رو نگاه میکردم به یکی از نماینده های فروشش هم زنگ زدم

میگفت اتومید سری ۲ اومده جدیدا

یه توضیحاتی داد من متوجه نشدم 

مثل اینکه این مدل ریموت داره و به گوشی موبایل وصل میشه و خیلی چیزای دیگه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

برای من کلاچ گرفتن خیلی عذاب آور بود. چون من یه ساینا دارم که همه می دونید چقدر کلاچش سفته.

شوهرم گفت همکاراش تو اداره گفتن کلاچ اتوماتیک بوش عالیه.

تو اینترنت سرچ کرده بود و وقتی مطمئن شد ماشین برد یکی از نمایندگی های اون شرکته که تو میدون آزادیه و اونجا نصب کرده بودند.

گفت که مسئول نمایندگیه گفته نقد و اقساط هم داره که شوهرم نقد خرید کرده بود.

مبلغش هم 1.5 میلیون بود. تو گارانتیش نوشته سیستم اتومید با موتور بوش نسل سوم

من که سه ماهه نصب کردم و خیلی ازش راضیم. سردندش هم خیلی قشنگه چون سردنده خود ساینا خیلی زشت بود.

2728
سلام برای من کلاچ گرفتن خیلی عذاب آور بود. چون من یه ساینا دارم که همه می دونید چقدر کلاچش سفته. ش ...

سلام

جدی میگی کارش خوبه.

من سمند دارم. از یک فروشگاه تو پیروزی اومدن برام انداختن اصلا رضایت نداشتم. بازش کردم.

می شه ادرس یا شماره تلفنش رو بهم بدی. ممنونم

سلام جدی میگی کارش خوبه. من سمند دارم. از یک فروشگاه تو پیروزی اومدن برام انداختن اصلا رضایت نداشت ...

اره کارتشو الان از شوهرم گرفتم.

آدرسشو زده : میدون آزادی، ضلع شمالی ترمینال غرب، بلوار دانش، کارواش دانش

09183303321

09382626780

اینم شمارشه زده

گفته یه کانال تلگرام هم داره :        @handco_cruise

اره کارتشو الان از شوهرم گرفتم. آدرسشو زده : میدون آزادی، ضلع شمالی ترمینال غرب، بلوار دانش، کارواش ...

سلام

واقعا خدا خیرت بده. دستت درد نکنه.

دیروز ماشینو بردم برام کلاچ اتومید گذاشتند. واقعا از دیروز راحت شدم . نه ضربه ای و نه تکانی . هیچ

واقعا مسئولشون هم آدم با ادب و بسیار ماهری بود.

قیمتش هم 1.5 میلیون بود.

بازم دستت درد نکنه.

زمان گرفتم برای پنج شنبه بعد از ظهر هم برم کروز کنترل برام نصب کنند.

سلام واقعا خدا خیرت بده. دستت درد نکنه. دیروز ماشینو بردم برام کلاچ اتومید گذاشتند. واقعا از دیروز ...

عزیزم اینجایی ک شماها نصب کردین کرج نمیان احیانا!؟ من تو سر بالایی نمیتونم خوب نیم کلاج کنم که ماشین عقب نره، واسه این مشکلم خوبه نصب کنم؟ 

آثا افتضاحه

یکی از دوستام مارک اتاکو نصب کرد بیچاره شد

نهایتا باز کرد و جالب اینکه ۲۰۰ هزار تومن از پولش کم کردند .و مایقی را گرفت هر چی به شرکت زنگ زد  بیچاره را فقط پاسکاری کردند.

سلام منم رفتم این دفتر آزادی نصب کردم عالیه به خدا. دستت درد نکنه پری جون. البته الان اسمش ایمورتاله.

سه میلیون هم قیمتشه.

نصابش هم فوق العاده باسواد و بسیار حرفه ای و خیلی مودب بود.

من عضو پیجشون هم هستم.

@immortalclutch_azadi این پیجشونه

09382626780 اینم شمارشه.

2706