2733
2739
عنوان

کلاچ برقی بهترین مدلش

| مشاهده متن کامل بحث + 14069 بازدید | 157 پست

سلام خدمت دوستان گرامی بنده دیروز رفتم کروز کنترل ایران کلاج دریچه سیمی رو برای ماشین ال۹۰ نصب کردم در کل خوب بوده ولی فعلا تو جاده تستش نکردم بنده پیش اقای احمدی تو ازادگان نصب کردم ولی موردجالبی که من اونجا دیدم استقبال مردم ار سیستم ایمورتال ایران کلاج هست که چقدر تقاضای نصب برای کلاج برقی داشتن تا اخر هفته نصب داشتن در کل کروزی که نصب کردم خیلی تمیز و مرتب کار شده  البته من خودم‌کمو کلاج نصب کردم فقط چیزی که دیدم دارم میگم کاش بشه همه مردم ایران بتونند از این سیستم ها استفاده کنند چون واقعا ارزش داره 

چقدر تبلیغ 

حالم بد شد

هرچی انتخاب کنم اینی که شما مصر به انتخابش هستید رو انتخاب نمیکنم. 

یه آقا نشسته و چندتا اکانت ساخته و مدام توی این تاپیک و یکی دوتا تاپیک دیگه با همین موضوع داره همین نظرات رو میذاره 

آفرین به پشتکارت، فقط اینکه خیلی تابلویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر تبلیغ  حالم بد شد هرچی انتخاب کنم اینی که شما مصر به انتخابش هستید رو انتخاب نمیکنم.&nbs ...

سلام

من خودم تو نظراتم محصول ایمورتال کلاچ رو تایید کردم چون استفاده کردم و دیدم خوبه. حالا شما دوست ندارید و قصد دارید طوری نشون بدید که چیز دیگه ای خوبه این نظر شماست

مثلا تا حالا دیدی کسی بگه گوشی اپل بده. بگی گوشی اپل خوبه مسلما همه تعریف می کنند و همه می گن عالیه آیا به نظر شما این تبلیغه

یه بنده خدایی در مورد کلاچ برقی سوال پرسیده و کسایی که استفاده کردند هر کس نظر خودشون در مورد اون محصولی که استفاده کرده گفته. حالا شما بدت اومده مشکل شما هستی 

پس سعی کن در سال جدید یکم آدم باشی و به نظرات دیگران احترام بگذاری

ممنونم

چقدر تبلیغ  حالم بد شد هرچی انتخاب کنم اینی که شما مصر به انتخابش هستید رو انتخاب نمیکنم.&nbs ...

سلام به همه دوستان

من خودم هم دنبال کلاچ برقی می گشتم که تو نی نی سایت چک کردم و این رو دیدم که بچه ها راجع بش می گفتند و منم رفتم و اونجا نصب کردم و کیفیتش به نظرم عالی بوده تا الان و الان خیلی از بچه ها از من سوال می کنند منم همون جا رو معرفی می کنم. خوب جنس خوب رو آدم به همه معرفی می کنه

بعدش کلا این پسته از اولش در مورد این بوده که کجا بریم بهتره که نصب کلاچ برقی انجام بدیم

در مورد روش درست کردن زرشک پلو با مرغ نیست ها (فکر کنم شما اشتباه فهمیدید)

قاعدتا هر کی که نصب کرده یا اطلاعاتی داره آدرس و شماره تلفن اون جا رو می گه. و این اصلا نمی تونه تبلیغ باشه من خودم آدرس و شماره تلفن جایی رو که رفتم تا حالا به حداقل 20 نفر دادم

فکر می کنم کلا دو یا سه تا شرکت هم بیشتر نیست که این کار رو انجام می دن پس قاعدتا هر کدم بهتر بوده بیشتر اسمش می آد

به نظر شخصی خودم برای کلاچ برقی ایمورتال کلاچ بهترین مارک بوده ( البته از نظر من ) و من جایی که خودم نصب کردم دفتر میدان آزادی ایمورتال کلاچ بوده که خیلی خوب هم نصب و خدمات انجام دادند.

با تشکر از همه دوستان عزیزم

2731

سلام  خدمت خوانندگان گرامی

این‌تجربه بعد یک سال هفت ماه استفاده از کلاج اتومات کمو ( غیر برقی ) و کروز شرکت ایران کلاج رو ال۹۰ هست 

بنده بعد وسواس زیاد رفتم خب بعد کلاج برقی اتاکو که خیلی اذیت کرد این کلاج کمو رو نصب کردم  اگر بخوام ی نظر منصفانه نسبت به این کلاج کمو داشته باشم از کلاج برقی کمی عقب تر هست از نظر برنامه نویسی  تو این  مدتی بزرگترین مشکلی که داشتم تقه زدن کمی تو معکوس هست که ماه پیش با مراجعه به شرکت کمو با دیاگ مدیر فنی شرکت تقریبا عملکرد سیستم خیلی خیلی بهتر شد ویکم قطعات نصبی هم زیاد داره ولی بزرگترین مزیت این سیستم خراب نشدن بعد این‌مدت بوده فقط یک‌بار دکمه سردنده رو تعویض کردم در کل به نظرم اگر بخوام از صفر تا صد به کلاج کمو بدم نمره ۷۰ خواهم داد در کل نسبت به قیمت پرداختی واقعا کار راه انداز هست 

مورد بعدی کروز شرکت ایران کلاج هست که واقعا تو اوایل نصب ناامیدم کرد بعد نصب حافظه کوتاه مدت و بلند مدتش کلا نوسان داشت با دوبار مراجعه به شرکت مربوطه موتورکروز تعویض کردن ولی کلا بعد مدتی کروز کلا از کار افتاد که بازم با مراجعه به شرکت درخواست برد کروز دادن که برد کروز کلا از کار افتاده بود وقتی اسم ایمورتال یعنی جاودانه با برد مثلا دانمارکی ادعا دارن نباید به این زودی سیستم‌دچار مشکل بشه در کل بعد تعویض برد هم هنوزم حاافظه کروز خوب کار نمیکنه ولی خب واقعا تو جاده خوب کارمیکنه امیدوارم‌این تجربه صادقانه برای خوانندگان این سایت مفید باشه

سلام‌دوستان عزیز من طبق تحقیق که تو نت و از مصرف کنندگان پرسیدم احتمال بالا کلاج اتومات غیر برقی کمو ...

سلام دوست من ، شما از کلاچ برقی که رو ماشین‌تون نصب کردید راضی هستید ؟؟ 

من مصرف کننده میخوام کلاچ برقی نصب کنم و دیدم نظر شما از تبلیغ به دوره

ممنون میشم راهنمایی کنید منو

سلام‌دوباره خدمت دوست گرامی من خب قطعا از کلاج اتومات کمو راضی هستم ولی  برای شخصی که بخواد برای اولین بار کلاج اتومات استفاده کنه پیشنهادم کلاج برقی شرکت‌ایران کلاج یا اهاکو هست به دودلیل 

اولی اینکه کلاج کمو یسری قطعات اضافه داره که شاید هر شخصی قبول نکنه که این قطعات رو ماشینش نصب بشه مثل ی کپسول یا شلنگ ( برای بنده ابدا مهم نبود) 

مورد بعدی طرز رانندگی با کلاج برقی اهاکو یا ایران کلاج با کمو هست که شرکت ای برقی کمی جلوتر هستن از نظر برنامه نویسی و اینکه کلاج کمو فقط تو تهران نمایندگی داره من پیشنهاد میکنم هم با کلاج کمو هم با کلاج برقی  اهاکو رانندگی کنید بعد تصمیم بگیرید 

تفاوت قیمتی هم الان نزدیک دو میلیونی دارن بین کلاج کمو ایران کلاج در نهایت این عرض کنم کلاج کمو دردسر کمتری نسبت به برقی داره 

سلام وقت بخیربنده بعد از تقریبا ۲سال شش ماه استفاده از کلاج کمو هفته پیش سیستم کمو رو باز کردم اگر واقعا بخوام علت باز کردن کمو چی بوده میتونم چند دلیل بیارم اولیش اینکه سیستم واقعا کند بود از تنظیم خیلی زود خارج میشد در کل هوا رو کارکرد این سیستم تاثیر داره دومیش هم خدمات پس از فروش افتضاح این شرکت هست که که واقعا افتضاح هست همه جوره در کل من فریب بدون موتور بودن این سیستم خوردم دوروز پیشم رفتم سیستم ایمورتال نصب کردم که در کل نسبت به کمو کلاج خیلی خیلی بهتر هست باید ببینم تو طولانی مدت چطور میشه

2740