2752
2734
عنوان

تاپیک جامع تجربیات و خاطرات همه مامانای پاییز۹۸ ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 134 پست

با سلام دوباره 😍 من و جوجمم اومدیم تو این تاپیک😍🥰 میخوایم از صحنه هایی که میسازیم براتون خاطره تعریف کنیم انشالله😍😍😍😁🤭🙏🙏🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

مامان های آذر:

۱.marz28(مرضیه)...دختر... دوم... زایمان2آذر...خوزستان

۲.الی ۱۴۰۰.... پسر....اول.....زایمان ۱تا ۱۰ آذر...تهران

۳..hha(ریحانه)..... پسر....اول......زایمان ۱۰ آذر....تهران

۴.زهرا (رويالي)...دختر...اول....زايمان۵ تا ۱۲ آذر.....تهران

۵.تپل مانکن شده....پسر...سوم.... زایمان 20 آذر.... قزوین

6.mhtb_1337(مهتاب)...پسر...اول...زایمان 18آذر...نیشابور

من همان بیدی بودم که خیال میکرد با هیچ بادی نخواهد لرزید ... ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط قبل خاطره زايمان ماماناى باردار تا ميتونيد بخوابيد كه نى نى بياد خواب ميشه رويا😂😂😂

اره منم خیلی شنیدم اینو😅😅😅😅✋🏼 خدا بخیر کنه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ونوس جون میخوای خودت خاطره زایمان التو کپی کن عجالتا...تا بچه ها بیان دیگه کیوصدا بزنیم؟! زحمتشو می ...

باشه😘😘😘

کم کم همه جمع میشیم اونجا

بجه که بیاد کلی سوال و اینا پیش میاد

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
فقط قبل خاطره زايمان ماماناى باردار تا ميتونيد بخوابيد كه نى نى بياد خواب ميشه رويا😂😂😂

من الان ۳ ساله این رویا رو در سر دارم🤣🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

دوستان در مورد شیرخشک اطلاعی دارید؟ چی خوبه بخرم؟ 

کسی هست بخواد شیرخشک کمکی شروع کنه از اولش؟

2706