2733
2734
ای جااااانم  الحمدلله خداروشکر  توروخدا دیگه اون دوتا بارداری ناموفق رو از امضات حذف کن& ...

تپل مانکن شده منو شما بارداریمون باهمه...شکمت چقدر بزرگ شده؟! لگداش چطوره مال تو؟! چند کیلو اضافه کردی؟ ویارت چیه الان؟😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تپل مانکن شده منو شما بارداریمون باهمه...شکمت چقدر بزرگ شده؟! لگداش چطوره مال تو؟! چند کیلو اضافه کر ...

سلام عشقم

شکمم الان که ماه هفتم هستیم اندازه ماه نهم بارداری های قبلم شده 😁😁

عکس میذارم زود پاک میکنم

ویار که اصلا ندارم

لگد هاش هم گاهی محکم گاهی آروم اما حداقل روزی هفت هشت بار بیشتر حس میکنم 

اصافه وزن هم تا امروز شش کیلو 

70 بودم شدم 76

امااااااا.. امان از درد پهلوی سمت چپم 😭😭😭

منمم  ی اقدامی ام براش دمپاییی تام و جری خریدم قربونش بشمممم کی بشه بیاد دیگه

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید
این یکی واضح تره اما ماله دوهفته پیشه الان بزرگتر شده 

اخی منم شکمم حدودا همینقدره...یه کم کوچکتر خب چون بارداری اولمه

ولی مدلش عین مال منه😅.....منم ویار و تهوع اصلا ندارم ونداشتم فقط ازماه۴ میلم به شیرینی و میوه است

وزنم دقیقا ۷۲ بودم الان ۷۹ ام😆👍🏼

لگداشم گاهی محکمتره از بیرون معلومه گاهی ارومتره فقط خودم حس میکنم....درد پهلو ندارم فقط نشستن بلند شدن خوابیدن برام طبیعتا سخت شده😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عکس دوم رو پاک کردم اما اولی چرا پاک نمیشه؟؟؟ 🤔 🤔  شما میتونی پاکش کنی؟

عزیزم من نمیتونم هیچ پیتی یا عکسی که مال بقیه است رو پاک کنم...ولی اگه خودتم نمیتونی از باگهای نی نی سایته احتمالا...

گزارش بزنیم توسط نی نی یار ها پاک بشه؟؟؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
آره عشقم ممنون میشم  چندتا باید گزارش بخوره؟  خودم گزینه ای ندارم گزارش بخوره

میزنم بقیه دوستانم هرکی دید بزنه

ولی تو بحرش نرو چون صورت که نذاشتی...اونقدر هم اینجا حرف میزنیم که گم میشه لای صفحات...فردا ده صفحه رفتیم جلو خخخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706