2752
2734
عنوان

تاپیک جامع تجربیات و خاطرات همه مامانای پاییز۹۸ ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 134 پست
من که تجربه ندارم زهرا جون ولی دلیلش اینه که توجه قبل رو ازت نمیگیره طبیعتا همه وقتت وخصووووصا  ...

مرسی عزیزم همین که با حرفات دلگرمی میدی کافیه نیازی نیست تجربه داشته باشی.من خودم ته تغاری ام نمیدونم دقیقا چه حسی داره داشتن خواهر یا برادر کوچیکتر

زهرا جود مشکل اینجاست که نمیتونم مثل قبل باهاش بازی کنم نمیتونم حتی باهاش برم حیاط دیگه پارک رفتن پیش کشم باشه.حتی نمیتونم پای بچم رو با دل راحت بشورم پسرم چنان گریه ای میکنه که ریسه میره سریع باید برش دارم .باور می کنی الان دو روزه موهامو شونه نکردم😥

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
مرسی عزیزم همین که با حرفات دلگرمی میدی کافیه نیازی نیست تجربه داشته باشی.من خودم ته تغاری ام نمیدون ...

خب پس دیگه مطمئنا دلیلش همونیه که گفتم و کاااااااااملا طبیعیه! اصلا خودتو ناراحت نکن یه دوره داره که باید بگذره فقط باید کاری کنی این حس بد خدانکرده نمونه رو دخترت

من خودم بچه اولم میدونم چقدر سخته...متاسفانه خانواده من خیلی اصولی برخورد نکردن با این موضوع

همش بمن میگفتن تو بزرگتری تو درک کن!!! تو کوتاه بیا!!! حالا من اونموقع خودم۴ سالم بود!!! از بچه ۴ ساله توقع داشتن بچگی نکنه و همیشه طرف نینی جدید رو میگرفتن و این برای من عذاااااب الیم بود😭😭😭😭 طوری که هنوزم ریشه هاش تو وجودم هست بعد سی سال!!!! باورت میشه!؟؟

خلاصه که باید کمک بگیری از کسی، تنهایی نمیشه

نینی هنوز نمیفهمه باید یه تایمی رو  بدیش تحویل کسی (مثلا همسرت یا مامانت) برا دخترت یه وقت کوچولو بذاری

هفته ای یکی دوبارم باشه کافیه فقط یکساعت کاااامل همه فکر و توجهتو بده بهش ببین چقدر عوض میشه شرایط😌🌼🌸🌺

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستای گلی که بچه دوم یا سومتون هست بیاید بگید چطور با بچه های اولتون رفتار می کنید که حسودی نکنن به ...

ای جااااانم زهرا جون فقط صبر صبر صبر

سرش داد نزن و از خودت نرون بچه رو تحمل کن کاری که من این روزها میکنم

پسرم من شده اسباب بازی بچه هام همش دارن سر بغل کردنش باهم میجنگن 🙄🙄🙄

امروز بعد سه روز تعطیلی رفتن مدرسه و مهد پسرم داره نفس میکشه طفلی 🤣🤣🤣

2731
ای جااااانم زهرا جون فقط صبر صبر صبر سرش داد نزن و از خودت نرون بچه رو تحمل کن کاری که من این روزها ...

الهی عزیزم طفلکی اوضاعش بی ریخت تر از پسر منه که 😂😂😍😍

خیلی سخته خیلی خیلی سخته دیشب اینقدر نق زده و گریه کرده احساس میکردم الان که قلبم وایسته 🥶 دلم میخواست زار زار گریه کنم😥🤯🤯🤯

فاطمه جون من شاید تا الان دو سه بار سرش داد زده باشم اونم نه داد واقعی با حرص باهاش صحبت کردم ولی این روزا واقعا داره صبر و تحمل منو امتحان می کنه امیدوارم خدا کمکم کنه😥😥😥😥

دخترا گوش رهام خیلی درد می کنه 😥 طفلک رسما داره گوش هاشو می کَنه😭😭 لطفا اگه راه حلی دارید بگید چیکار باید بکنم 

راه حل خودم وازلین زدن پشت گوششه اما خیلی جواب نداده دیگه نمیدونم چیکار کنم که دردش آروم شه 😥😥😥

دخترا گوش رهام خیلی درد می کنه 😥 طفلک رسما داره گوش هاشو می کَنه😭😭 لطفا اگه راه حلی دارید بگید چی ...

نمیدونم عزیزم من تجربه ندارم😘

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
نه آب نرفته عزیزم دخترم هم گوش درد داشت اما با وازلین آروم می‌شد دردش ولی طفلک پسرم دردش آروم نمیشه

اخه باید دلیلی داشته باشه گوش درد

یا سرماخورده یا بیرون گوششه روش بد خوابیده یا اب رفته تو گوشش

گوش درد الکی که نمیگیره که بخوای دردشو اروم کنی

بنظرم دکتر ببر اگه زیاده

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام زهرا جون..چرا اون.تاپیک.تعطیل شده 😮😳😳😳😳😮

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام عزیزم کدوم تا‌پیک رو میگی؟؟؟ تاپیک اصلیمون که بازه😇

وااای عصر هرکاری میکردم.بیا.تاپیک.میزد این تاپیک.تعطیل شده است😳 الان درست شد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706