2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم انگار بابای خودمه الان حالشون چطوره کدوم بیمارستان بستریش کردید؟

بستری نیس ازمایش داده منتظر جواب هستیم که ببریم اورولوژی فقط میگه هر سری میرم دستشویی خون میا 

2742
وای خدا نکنه کارش به عمل بکشه  انقدر نگرانم که شبا گریه میکنم میخوابم

خب چیزی نیس ک عمل ،گریه دیگه برا چیه  سنگ بابای من ماله حداقل ۲۰ سال بود ک عمل شد پروستاتشم ک کلن از کار افتاده بود،ایشالا عملم نمیخاد نترس ولی پیش یع اورولوژ خوب ببرینش گریه نداره ک

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
خب چیزی نیس ک عمل ،گریه دیگه برا چیه  سنگ بابای من ماله حداقل ۲۰ سال بود ک عمل شد پروستاتشم ک ک ...

اخه پروستات خطرناکه برا همین دلشوره میاد دلم 

انشاله سلامت باشن پدرتون 

اخه پروستات خطرناکه برا همین دلشوره میاد دلم  انشاله سلامت باشن پدرتون

ن بابا چ خطری نترس عزیزم عمل میکنن هر چی باشه درمیارن دیگه فدات شم 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738
ممنون که پاسخ دادی

فدات شم خاهش میکنم ایشالا بابات سالم و سلامت باشن 

بستری نیس ازمایش داده منتظر جواب هستیم که ببریم اورولوژی فقط میگه هر سری میرم دستشویی خون میا 

ما که بستریش کردیم با سرم ودارو خونریزی بند اومد پروستات شوخی بردار نیست حتما شبی ببرید بستریشون کنیداجی

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
2706