2737
2734

40 شب 1 قاشق غذا خوری بارهنگ رو به همراه نصف استکان آب نصف استکانوعرق نعناع بجوشون بخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه موقته از داروخونه سی لاکس بگیر دوتاشو باهم بخور حل میشه.

ولی اگه مزمنه با متخصص گوارش و تغذیه.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
صبح که بیدار میشی یه استکان اب ولرم بخور و یکمی راه برو همون لحظه میری دستشویی هروز اینکارو بکن تا ه ...

دقیقاااا منم یکساله راحت شدم...این روش عاالیههههههه

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
2740

خاک شیر ناشتا با آب ولرم. عصرانه یک لیوان آب هویج. خوردن ناشتا دو لیوان آب ولرم. پرهیز از آب معدنی.  

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
صبح که بیدار میشی یه استکان اب ولرم بخور و یکمی راه برو همون لحظه میری دستشویی هروز اینکارو بکن تا ه ...

اتفاقا این آب ولرمو یکی از اقوام ما می گفت می گفت مامانم کارش به کلونوسکوپی هم رسید این دستور و رعایت کرد الان خوبه خوب شده

قرص گیاهیه رولاکس خوبه یکساعت قبل غذابخور

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

یه بنده خدایی به من گفت این غذا رو درست کنم و بنظرم اثر داشت.

نصف پیمانه بلغور جو+ نصف پیمانه بلغور گندم رو بذار بپزه.بعد که پخت و آبش کم شده دو سه لیوان شیر بریز و بذار با هم نیم ساعتی بپزن بعد چند قاشق عسل توش بریز و بخور.یه چیزی شبیه به حلیم شده بود.

من همه چیو امتحان کردم موثرترین و سریعترین روش اینه که قرص سی لاکس بخوری.حتی اگه یبوستت خیلیم شدید باشه نیم ساعت بعدلزخوردن قرص خوب میشی

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
2706