2737
2734
عنوان

فقط کدبانوها بیان

190 بازدید | 22 پست

سلام خانوما

امروز برای نمونه برام برنج ایرانی هاشمی اوردن

منم پختم

اول اینکه با اینکه برنج تازه بود بعداز دم گذاشتن 2بار آب اضافه کردم تا نرم شد و دم کشید

دوم اصلا عطر نداره..

ولی خوب کسی که ازش گرفتیم معتبره...

منم تازه عروسی کردم اولین باره میخام برنج بخرم

برنج تازه نبوده انقدر آب اضافه کردی...عطر هم که نداره...گناه نمیشورم میگی معتبره ولی الان با این گرونی ها بنداز بندازه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج رو خیس کن از یک ساعت تا چند ساعت خیلی خوب میشه. دوبند انگشت روش اب بریز. یکم تا قلقش بیاددست طول میکشه. برنج رو همیشه میگن پارسالی بگیرید

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2728

عشقم برنج ایرانی میگن وقتی خودت میپزی خیلی متوجه عطرش نمیشی

دیگران میفهمن😉

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

برنج مونده میگن بهتره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740

برا خرید زیاد هم اول یک کیلو بخر درست کن دو سه بار کته ابکش و... ببین چجوریه

من تو پلوپز میپزم همیشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

ما 20 ساله برنج هاشمی میخوریم.... برنج هاشمی عطر نداره که... طعم و کیفیت خوبی داره. تو هم حتما اشتباه دم کردی چون درست وک کنی وسط کار اصلا نیازی نیست آب بریزی شفته بشه 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 
عشقم برنج ایرانی میگن وقتی خودت میپزی خیلی متوجه عطرش نمیشی دیگران میفهمن😉

اره ولی حداقل بار اول یه بویی ازش درمیاددیگه

برنج که تازه باشه اب زیاد نباید بریزی چون هنوز اب داخل خود برنج تبخیر نشده و خمیر میشه

چون پدر همسرم تو کار برنجه این تجربه رو دارم.

برنج هرچی قدیمی تر باشه اب بیشتر میبره نه برنجی که تازه برداشت شده خانمی.

بخاطر همین وزن برنج تازه برداشت شده کمی سنگین تره چون هنوز به اصطلاح توش خیسه.

سوالم اینه با این همه تعریف برنج هاشمی مال من چرا اینجورشد

عزیزم خود هاشمی انواع و اقسام داره، بعدم عادیه باید قلقش دستت بیاد، مثلا ی برنج با یه بند انگشت آب خیس میخوره برای کته شدن، ی برنج با دو بند انگشت، یه برنج میبینی روغن زیاد میخواد یکی کمتر، 

دوسه بار بپزی یاد میگیری و خوب و خوشبو میشه، کیلویی چند خریدی

2706