1464
1411
عنوان

خانومایی ك خودتون كسب و كار دارید

126 بازدید | 16 پست

اونایی كه كار تو خونه میكنید مث كار هنری خیاطی و .... وسایلتونو از كجا میخرید به صرفه باشه من تهرانم نمیدونم برم بازار تهران یا ن؟یعنی به صرفه هست برام؟

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
منم دلم میخواد پول در بیارم تو خونه ولس نمیدونم چیکار کنم دستم خیلی خالیه😞

خیاطی خیلی خوبه. وسایل بدوزی ببری بدی مغازه دارها .مث ست اشپزخونه و این چیزا. پیج هم بزنی بهتره سودش بیشتره

منم قراره فردا برم تولیدی سرکوچمون بعنوان چرخکار.دعا کنید جوربشه و بتونم بمونم.خیلی دوسدارم خودم پول ...

ایشالله جور بشه برات عزیزم ناد علی رو نذر كن امشب بخون خیلی حاجت میده❤

8
خیاطی خیلی خوبه. وسایل بدوزی ببری بدی مغازه دارها .مث ست اشپزخونه و این چیزا. پیج هم بزنی بهتره سودش ...

من اینا رو بلدم ولی دوختم متاسفانه کسی ازم نخرید مثلا مغازه ها جنس چینی نیخرم ۵تومنم نمیشه البته پارچه ی آشغال بعد میفروشن۱۵تومن مردمم با کله میخرن فکر دوخت و پارچه اش نیستن ولی وقتی خودمون میخریم حداقل۲۰تومن هزینش میشه ولی هیچکس حاضر نیست ازما۴۰یا۳۵بخره.لعنت به چینیا.البته باید تو دروهمسایه و آشنا مشتری پیدا کنی وکانال و پیج داشته باشی وگرنه رو مغازه ها حساب نکن

من اینا رو بلدم ولی دوختم متاسفانه کسی ازم نخرید مثلا مغازه ها جنس چینی نیخرم ۵تومنم نمیشه البته پار ...

ببین هركی اندازه ی وسعش میخره .صد در صد كسی ك نداره ارزون میخره یا نمیخره. اما كسی كه داره جنس خوبشو میخره من خیلی پیجا دیدم ك كلی فروش دارن .باید تلاش كنی تا ب نتیجه برسی حتی اولش فقط خرج كنی. اولش سخته

قربونت عزیزم انشالا خودتم یه کار خوب گیرت بیاد.تایپم خوبه اگه کامپیوتر داری

ن متاسفانه ندارم خیاطیمم حرفه ای نیست اما زود یاد میگیرم حالا ببینم این كار چی میشه ب امید خدا. 

اگه تهران هستید و لوازم خرازی میخواید برین ۱۵ خرداد بازار مشیر خلوت قیمتا خییییلی مناسبتره کلی تفاوت ...

ممنونم مغازه كه خیییلی گرونه😫. پارچه میخوام اونو كجا برم؟

1403
ببین هركی اندازه ی وسعش میخره .صد در صد كسی ك نداره ارزون میخره یا نمیخره. اما كسی كه داره جنس خوبشو ...

آره منم میگم پیج یا کانال بزن خوبه.مغازه ها دنبال بزخری هستن.انشالا موفق باشی.تو دیوارم میشه آگهی بزاری.همون سرویس دمکنی یا دستگیر خوشگل درست کن جفتی بسته بندی کن  مثلا ببر تو باشگاهه زنونه بنظرم بهتر فروش میره