2737
2739
عنوان

دادن شیر عالیس به بچه 18 ماهه مشکلی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مارکی خوبه؟

کلا شیر گاو از لبنیاتی های معروف بگیر بجشون بعد رقیق بکن براش خیلی بهتره 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
آبمیوه خوری بگیر براش تو لیوان عادت نداره؟ شیرای طعم دار افزودنی دارن اخه

با لیوان فقط آب و دوغ میخوره. شیر نمیخوره...

آره خودم هم به نظرم خونگی درست کنم بهتره.

فوقش میزارم قشنگ میکس بشه بعدش از تو صافی براش رد میکنم...

2740
کی گفته خوب نیس😐

من تو گروه نه به تراریخته که عضو بودم از عالیس خیلی چیزهای بدی نوشته بود جزو مارکهای مضر بود

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
حس خوبی به شیر لبنیاتی ندارم. میترسم تب مالت بیاره خدایی نکرده. شیر دامداران بهش میدادم قبلا.

دامداران خوبه منم توش دو لیوان آب میریزم یک ساعتم میجوشونم همه میکروبهاش کامل کشته میشه

خبر نداري پس داخل شيرخشكا چي هستتت

ترکیب شیر خشک مشخصه

هر روز ی چیز جدید در مورد شیرای پاستوریزه میگن

یبار میگن وایتکس داره

یبار ی کارخونه رو میبندن که آلوده بوده و تب مالت گرفتن در اثر مصرفش!!!

ترکیب شیر خشک مشخصه هر روز ی چیز جدید در مورد شیرای پاستوریزه میگن یبار میگن وایتکس داره یبار ی ک ...

شير رو كه ادم ميره از گاو داري ميخرع

ولي

شيرخشك تراريختس متاسفانه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
شير رو كه ادم ميره از گاو داري ميخرع ولي شيرخشك تراريختس متاسفانه

شما شیر رو از گاوداری میخری؟!

ما باید از سوپرمارکت بخریم و از شیرهای شرکتی

کی گفته شیرخشک تراریخته هست

این واژه رو دیگه برای هرچیزی بکار نبرید توروخدا

محصولات تراریخته مخصوصا برای اطفال باید لیبل بشن

شیرخشکا همشون تحت لیسانس کشورهای خارجی هستن

و اگر در ایران لیبلینگ معنا نداشته باشه

اونجا خیلی شفاف سازی میکنن و اصلا محصول تراریخته رو در غالب محصولات عادی بمردم نمیدن

شما شیر رو از گاوداری میخری؟! ما باید از سوپرمارکت بخریم و از شیرهای شرکتی کی گفته شیرخشک تراریخته ...

اميدوارم مارك نستله نداده باشي به ني ني كوچولوت

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2706