2733
2739
عنوان

دادن شیر عالیس به بچه 18 ماهه مشکلی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 47 پست
عزیزم خیلی از مواد غذایی که خودت میخوری تراریختس مثلا روغنهای مایع بعضی از سوسیس کالباسا و ...

خودم ميدونم گلم مهمترين غذاي يه نوزاد و اول زندگيش رو بنظرم چيز خوب بديم كه خدايي نكرده مشكلي پيش نياد

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ميدونم گلم مهمترين غذاي يه نوزاد و اول زندگيش رو بنظرم چيز خوب بديم كه خدايي نكرده مشكلي پيش ني ...

متاسفانه جای بدی هستیم

جایی که شفاف سازی نمیکنن

و حق انتخاب نمیدن

در صورتیکه در تمام دنیا این حق برای مصرف کننده محفوظ هست

نسله ایران که میگه از دامداریهای محلی منابعشو تامین میکنه

حس خوبی به شیر لبنیاتی ندارم. میترسم تب مالت بیاره خدایی نکرده. شیر دامداران بهش میدادم قبلا.

سلا میلوفر ابی جان مبسه جواب منو بدید در مورد شیر خوردن دخترم سوال دارم هزتون

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2728
جانم عزیزم

عزیزم شما گفته بودید پسرتون خیلی کم شیر میخورده بعد بک سالگی درسته اخه من دخترم تو خواب شیر میخوره الان ده ماهشه میخوام ببینم بعد یک سالگی پسر شما که کم میخورده حدودا چقدر کل روز شیر میخورده

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
عزیزم شما گفته بودید پسرتون خیلی کم شیر میخورده بعد بک سالگی درسته اخه من دخترم تو خواب شیر میخوره ا ...

الان 19 ماهشه.

سه تا 120 سی سی میخوره عزیزم.

دو تا شیر خشک، سوپرامیل، یکیش پاستوریزه میدم.

صبح عصر و شب قبل خواب میخوره.

صبحانه پنیر میدم بهش 

اگر برنج بخوره بهش ماست میدم همراه غذا و یه فنجون دوغ هم در طول روز بهش میدم.

الان 19 ماهشه. سه تا 120 سی سی میخوره عزیزم. دو تا شیر خشک، سوپرامیل، یکیش پاستوریزه میدم. صبح عص ...

ببخشید قبلا چی بین یک تا یکو نیم سالگی

2738
ببخشید قبلا چی بین یک تا یکو نیم سالگی

بعد یه سالگی همین روزی سه بار شیر میخورد.

از 14 ماهگی ش نون و پنیر دادم بهش، بعدش هم دوغ.

پسر من با اینکه از سه ماهگی سینه رو ول کرد و شیر خشک خورد، اما خیلی کم شیر میخورد. غذا بد نمیخوره، اما خیلی دهن خشکه.

دکترش هم میگه وزنش خوبه و مشکلی نداره.

منم دیگه خیلی به غذا خوردنش گیر نمیدم. می ذارم جلوش اگر میل داره خودش بخوره.

بعد یه سالگی همین روزی سه بار شیر میخورد. از 14 ماهگی ش نون و پنیر دادم بهش، بعدش هم دوغ. پسر من ب ...

مرسی عزیزم حیلی لطف کردید

خواهش میکنم. بچه شما چند وقتشه؟ شیر کم میخوره؟

من دخترم ده ماهشه اصلا تو بیداری شیر نمیخوره همش اسیرم خوابش کنم تا یکم شیر بخوره تو بیداری ده ساعتم باشه نمیخوره شیر 

رفلاکس نداره؟

دقیقا مشکلش همین ریفلاکس و ابرژیه متاسفانه که به درمانم جواب نداده تا الان

دقیقا مشکلش همین ریفلاکس و ابرژیه متاسفانه که به درمانم جواب نداده تا الان

پسر منم رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی و لاکتوز داشت قبل یه سالگی.

عزیزم اگر تهرانی ببرش پیش دکتر مقدادی حتما. با یه نسخه خوبه خوب میشه.

2706