2733
2734
عنوان

به نامزدم میگم بریم مشاور قبل ازدواج ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 56 پست

بريد مشاور رو ك همه بايد برن!

بعدشم الان ناراحت شين جفتتون!بهتر از اينه ك ب خداييييي نكرده طلاق برسه

البته شما ام مقصري ك بعد ٥ سال اين مسائل برات مطرح شده چون قد ك عوض نميشه!باز سنو ميگيم ب چشمت اومده تو روند اين ٥ سال!😶😶

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

خیلی فکر کن

اختلاف سنیتون واقعا زیاده ...مثل پدرته

قد هم بهتر بود بلند تر میبود...به فکر بچه اینده هم باشید

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کدوم خواهر ندیدم

تو تاپیک اولت بری میبینی. درباره نسل آینده و بچه. به این فکر کردین که بچه دار اگر بشین اونم قد کوتاهی خواد داشت؟؟ مسئله فقط کنار اومدن شما دو تا نیست. در برابر نسل بعدی هم مسئولید.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بريد مشاور رو ك همه بايد برن! بعدشم الان ناراحت شين جفتتون!بهتر از اينه ك ب خداييييي نكرده طلاق برس ...

خیلی عذاب وجدان دارن اون تو بدترین شرایط کمکم بوده

دلم براش کبااااااابه

فکر میکنی شرایط برعکس بود ایشون هم دلشون کباب میشد؟دلسوزی برای یکی دیگه بدترین ظلمیه که میتونی به خودت کنی،الانم نگران نباش بعد پنج سال به سنش و قدش فکر کردی،چون تا الان کنار هم خوش بودید و این قضیه مهم نبوده،و از الان به بعد که میخوای تصمیم مهمتری بگیری برات مهم شده که خب طبیعیه

2706