2737
2739
عنوان

دوست پسرم خیلی منطقیه چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 158 پست

خوب تو هم همونقدر که بهت توجه داره و برات وقت میزاره توجه کن نه کمتر نه بیشتر ولی اگه میبینی حرفاش و دلالیش بیشتر پیچوندن و اینحوریه کات کن باهاش چرا باید عمر خودتو سر یه ادمی بزاری که برات وقت نمیزاره

منم از مردای منطقی خوشم نمیاد. همیشه عاشق مردای احساسی بودم. که هر چقدرم مقصر باشم ، بی دلیل دلگیر باشم یا هرچی فقط بغلم کنه ...... عشق و منطق اصلا با هم یکجا جمع نمیشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
خيلي منطقي نيست😂😂😂 خيلي حاضر جوابه! مگه ن دليل ناراحتي شما از نقطه نظر خودتونه و بايد حلش كنه و ...

دقیقاااا گاهی احساس میکنم خیلی منطقی شاید داره میپیچونتم 

ن عزیز برا چی تمام کنی ...بشین باهاش حرف بزن بد فهمیداس و درکش بالاس 

خوب بخدا اصن از بس منطقیه هول میشم نمیتونم درست باش حرف بزنم یه چیز میگه سریع قانع میشم

استخدام کار در منزل شرکت رایان مهر

کار شما به صورت دور کاری و فقط با گوشی و در منزل می باشد.

واریز درآمد به کارت بانکی شما

کاملا رایگان و بدون یک ریال سرمایه

با یک ساعت وقت گذاشتن در هر ساعت از شبانه روز به درآمد خوبی می رسید.

دریافت توضیحات و لینک ثبت نام از طریق ارسال عدد 1 به شماره زیر

09210207194

اگه همینه توقعش خیلی بالاست ما دوران عقدمون هفته ای یه بار رو به زور میدیدیم. 😄

نه عزیزم ما الان یک هفتس هم و ندیدیم به روی خودشم نمیاره بگمم منطقی میخواد قانعم کنه

وقتی یک هفتس هم و ندیدیم به روی خودش ننیاره چی بگم

خب حتما کار داره 

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
منم از مردای منطقی خوشم نمیاد. همیشه عاشق مردای احساسی بودم. که هر چقدرم مقصر باشم ، بی دلیل دلگیر ب ...

دقیقااااااا همش میگه رابطه منطقی ولی بنظر من رابطه منطق نیست احساسه

2706