2733
2734
عنوان

دوست پسرم خیلی منطقیه چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3167 بازدید | 158 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااااااا همش میگه رابطه منطقی ولی بنظر من رابطه منطق نیست احساسه

رابطه باید با منطق شروع بشه و با عشق ادامه پیدا کنه

منطق زیادی آدم رو خسته میکنه هرچیزی متعادلش خوبه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
هرچقدرم کارداشته باشه اگه تورو دوس داشته باشه برات وقت میذاره اینستا ریلیشن ادوایزر انگلیسی رو سرچ ...

بله دیدم ولی اون روشای بی محلی رو این جواب نمیدههه تجربم اینه که همه خواسته هام و تک به تک باید بهش بگم خودش اصن تلاش نمیکنه وقتی میگم گوش میکنه ا ولی خودبخود نه 

2731
رابطه باید با منطق شروع بشه و با عشق ادامه پیدا کنه منطق زیادی آدم رو خسته میکنه هرچیزی متعادلش خوب ...

نظر ایشونم همینه ولی فک نمیکنین اینکه یک هفتس هم و ندیدیم یه مشکله؟

من خودم منطقی ام واسه طرف مقابل خسته کنندس قبول دارم😅😅

گیر یه ادم بی منطق و کنه نیوفتادی تا سرویس بشی 

اووف😓😓

نظر ایشونم همینه ولی فک نمیکنین اینکه یک هفتس هم و ندیدیم یه مشکله؟

چرا خب، آدم باید حداقلش دلتنگ بشه

اتفاقا من با ایشون موافق نیستم زیادی دیگه زندگی رو جدی و منطقی گرفتن

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
من خودم منطقی ام واسه طرف مقابل خسته کنندس قبول دارم😅😅 گیر یه ادم بی منطق و کنه نیوفتادی تا ...

اصن منطقش هیچی این که یک هفتس هم و ندیدیم و میخواد منطقی قانعم کنه رو اعصابمه

متولد چه ماهیه

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
عزیزم خوشبخت بشین😍 براتون وقت میذاشت زیاد؟ 

نه مشغول کار و  دانشگاهش بود..الانم مشغول کارشه اما منطقی بودنش خوبه..منو با دوست پسرم دید عاشقم شد..گفت شما فقط ۱۰ روز حرف زدین کاری نکردید

بله دیدم ولی اون روشای بی محلی رو این جواب نمیدههه تجربم اینه که همه خواسته هام و تک به تک باید بهش ...

بی محلی چیه کی دقیقا گفته باید بی محلی کنی اتفاقا تو پیجش میگه اگه طرف بفهمه عمدا بی محلی میکنید بدتر لج میکنه نمیاد سمتتون 

یادت میده چجوری یه دختر قوی باشی که پسره بترسه از نبودنت 

یا اصلا بفهمی این ادم مناسبیه و میشه تغییرش داد یا باید کات کنی بنظرم یه سر بزن به درد من خیلی خورده

یه روزی تو کوچه ماهم عروسی میشه:)

دیوونه ای؟

این آدم کاملا واسه زندگیه.

اما به شرط این که همه زندگیش نشه کارش

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....
2706