2733
2734
عنوان

دوست پسرم خیلی منطقیه چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 158 پست

شوهر منم اینجوریه

قبل ازدواجم در ارتباط بودیم اینجوری بود

یکی از دوستام که دوست پسرش شب و روز بهش اس ام اس میاد، زنگ میزد و حرفای عاشقانه و کادو، من با اون مقایسه میکردم افسردگی میگرفتم که این چرا این کارا رو نمیکنه 

البته ما رابطه مون رسمی بود و خانواده ها در جریان بودن

با اینکه بارها بهم ثابت شده بود که چقد دوستم داره اما سعی میکرد زیاد به زبون نباره حتی! یه بار بهش گفتم چرا اینجوری هستی، گفت دلم نمیخواد به هر دلیلی نتونستیم ازدواج کنیم، تو ضربه بخوری😐 

آخرش اون دوستم خیلی بد به طرف وابسته شده بود، ولی جدا شدن، چون پسره اصلا تلاش نمیکرد برای به دست آوردن دختره، حتی نمیتونست خانوادشو راضی کنه و بهم خورد و دختره خیلی داغون شد

اما ما ازدواج کردیم، شوهرم الانم خیلی منطقیه، اما به شدت عاشق و احساس داره ولی احساسی عمل نمیکنه تو کارها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه واقعا منطقی باشه و سعی میکنه که تو کارش پیش رفت کنه خیلی خوبه

تو هم برای اینکه اذیت نشی بهش نیازاتو بگو و براش برنامه بذارین، مثلا هر شب بهت زنگ بزنه، هفته ای یک یا دو بار زمان مشخصی داشته باشین برای بیرون رفتن ، بگو دوست داری برات هدیه بخره و...

به نظرم رابطه با آدمی که خودش رو شناخته و داره برای هدفش تلاش میکنه خیلیم خوبه، یه جورایی اون آدم تکلیفش با خودش معلومه

2740