2733
2734
عنوان

دوست پسرم خیلی منطقیه چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3167 بازدید | 158 پست
اخه چطوری چی بگم؟ 

بستگی داره چقدر باش راحتی

مثلا وقتی یه بار بات تماس گرفت بش بگو الان که باهات حرف زدم خیلی اروم شدم و حس خوبی دارم😍

این روش برای نامزدم کاربردیه حالا نمیدونم برای شما هم جواب میده یا نه

ولی به نظرم واضح درخواست کن وقتی انقدر منطقیه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به فکر تغییر تو کسی نباش و به این امید وارد زندگی مشترک نشو.آدما اون جور که بار اومدن باقی میمونن تا ...

امضات عشششششقه دمت گرررررم

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
خودت عشقی😎

عشقی از خودته خواهر فدامدا

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا