2733
2739
عنوان

ببخشید اگه سوالم خوب نیست!:-\

316 بازدید | 28 پست

سلام دوستان..اول عذر میخوام اگه سوالم یکم زیادی صریحه و درمورد موضوع جالبی نیست!

اما واقعا نمیدونم از کی باید بپرسم و چجوری'

موضوع اینه که من خوابگاهیم..تازه شدم یعنی..بعد یه چیزی که هست اینه که یکم گاهی دچار نفخ میشم...(ببخشید بازم که ابنو مبگم ولی دیگه مشکله! )

حالا به نظرتون من چجوری حلش کنم!

میدونم تغذیه و عرقیجات و یه سری گیاها موثره

اما خب کلا که از بین نمیره..هست

بعنی هیچ خوابکاهی ای این مشکلو نداره؟ !

حیاطم نداریم!

کمکم کنین..لطفااا

داغ نبات با نعنا بخور

یا همون نبات

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دست شوئی شیرآبو زیاد کن راحت کارتو انجام بده

😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

داروی ضد نفخ هست بخور ولی برو دسشویی همه ایجورن تو ک تنها نیستی ک روت نشه 

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 
2740

وای یه اهنگ بلننننددددد بزاررررر و یه نایلون بردار و کارتو انجام بده گره بده بزار بیرون

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

من بعضی شبا از صداش بیدار میشدم😐😐😐

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
وای یه اهنگ بلننننددددد بزاررررر و یه نایلون بردار و کارتو انجام بده گره بده بزار بیرون

از پنجره خوابگاه بنداز بیرون بخوره تو سره یکی😂😂😂😂

واه واه😂

😂😂

وایی چقد با امضات خندیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 
از پنجره خوابگاه بنداز بیرون بخوره تو سره یکی😂😂😂😂 واه واه😂

یا بترکونه تا متان هوا زیاد بشه

بخاطر کافور توی غذاس.وقتی کنکور بودیم رفتیم اردوی کنکور.ینی کللللل بچها دل درد داشتن ویرفتیم دوتا دوتا یکی کشیک میداد یکی میرف دسشویی میگو.....😂😂😂😂😂😂ینی نااااااابود شدیم بقران سرکلاس همه شکما صدا میداد.

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2706