2726
عنوان

Toy story 4

103 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من داستان اسباب بازی هارو دانلود کردم حالا صداش با تصویر نمیخونه صداش تاخیر داره .کسی میدونه راهی داره درستش کنم یا نه؟نرم افزار خاصی چیزی😭😭😭😭😭

میشه برای شفای یه پسر کوچولوی مریض صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی دونم ولی تو پینترست دیدم یه عروسک وودی ساختن وامیسته بعد اگه بگی یه نفر داره میاد چپ و راستو نگاه می کنه میفته زمین

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

از mx player استفاپه کن و صداشو تنظیم کن

یَک یَکیشون =))))) راجب گوشی (نرم افزاری و سخت افزاری)و کامپیوتر (سخت افزاری) سوال داشتید پاسخگو هستم...راجب هک و مسائل مربوط به اون نپرسید...اکانت های قبلی (پسر_متفاوت ، آریا_متفاوت ، متفاوت_پسر)
از دو تا سایت دیگه هم دانلود کردم بازم نشد 😢

از مکس پلیر باز کن فیلمو 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
Mx player دارم میگی چجوری درستش کنم عزیزم؟

اینشو نمیدونم تو یوتیوب سرچ کنید و فیلم اموزشیشو نگاه کنید کارتون راه میفته

یَک یَکیشون =))))) راجب گوشی (نرم افزاری و سخت افزاری)و کامپیوتر (سخت افزاری) سوال داشتید پاسخگو هستم...راجب هک و مسائل مربوط به اون نپرسید...اکانت های قبلی (پسر_متفاوت ، آریا_متفاوت ، متفاوت_پسر)
از دو تا سایت دیگه هم دانلود کردم بازم نشد 😢

صدا جلوتره یا عقب تر

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
صدا عقبه😢

صدا جدا دانلود کردی تو یه پلیر صدا رو پخش کن تو یه پلیر تصویرو

2706