2733
2734
عنوان

تو رو خدا اینقدر به مادر شوهرا فحش ندین😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 44 پست
آخه مامان خودمو که منصفانه با مادر شوهرم مقایسه میکنم زمین تا آسمون تفاوتشونه... نطر عروسمونو نمیدون ...

پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس.

مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خدای خودش خیالش راحته ک بدی نکرده.حالا اگه عروسش ب ناحق بی احترامی میکنه شک نکن ک خدا جوابشو میده. 

اتفاقا مادرت خیلی پخته عمل میکنه. آینده رو میبینه.خدا حفظش کنه.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
خب ایا این کار درسته ؟؟؟؟؟ وای انقدر بدم میاد دیگه گستاخی ب حد اعلاااا میرسونن

اونقدر با خواهرم ناراحتیم و دلمون میسوزه

مگه ما عمه نبودیم 

مگه ما به دختر داداشمون علاقه نداشتیم که مارو آدم حساب نکردن

ولی حرف نمیزنیم چون خانواده ی مودب و با نجابتی هستیم

اهل جنجال درست کردن نیستیم

گاهی اوقات میگم اینقدر مراعات هم خوب نیس فکر میکنن گوشامون مخملیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادر شوهرم نه بهم کادوی عقد داد نه عروسی نه تولد نه زایمانهام نه خونه نویی هیییییچی کلی کم محلی و بی ...

عروستون اشتباه میکنه.شمام اشتباه میکنی.با هرکی باید مثل خودش رفتار کرد. چون وجدان توی همه خوابیده.اینجوری نیس ک خوبی کنی و طرف بدی کنه بعدش وجدانش بیدارشه و بگه عه من بی وجدانم. نه دوره این حرفا تموم شده. 

اشتباه نکن

با هرکی مثل خودش باش. حق ب جانب میشن.

پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس. مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خد ...

آره معتقدم خوب نیس

ولی هیچ وقت فحش و دعوا و قهر نداشتیم تو این ۱۴ سال زندگیم و هرگز بی حرمتی نکردم هیییچ خدمتم کردم. اون هیچ کادویی بهم نداده ولی من هر سال شوهرمو مجبور میکنم روز مادر واسش کادو بخره و زنگ بزنه تبریک بگه چون یه شهر دیگن خیلی میونداری کردم

ولی اگه عروس بدی بودم یا هر کی جای من بود کلا قطع رابطه میکرد و پسرشونو میبرد

پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس. مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خد ...

عزیزم چی میشه عروسا یکم خوبی کنند و از خدا جوابشو بخواند هر دو طرف باید کوتاه بیان

آفرین  منم برم سکه بخرم واسه عروسم😍 آخه دوسش دارم😘

خیلی قشنگه که یه روزی پسرامون عشقو تجربه میکنن با عشقشون مسافرت میرن و بچه دار میشن خیلی قشنگه که این لذتو میچشن. کاش باشیم و ببینیم. 

انشالله عروسامون خوب باشن 

عزیزم چی میشه عروسا یکم خوبی کنند و از خدا جوابشو بخواند هر دو طرف باید کوتاه بیان

بله درسته عزیرم. بعضی عروسا هم نازک نارنجین.ولی همیشه تا بوده و بوده بزرگتر باید کوتاه بیاد و میون داری کنه ک کوچیکترم اگه مرتکب اشتباهی شده خودش متوجه بشه. ن اینکه بزرگتر لج کنه.

مثلا شما اگه ی بچه دوساله بهت ی فوشی دورازجونت بده شمام مقابله ب مثل میکنی و میگی خودتی و بفکر تلافی کردنی؟یا نه.میگی من بزرگترم چرا باید با این بچه لج کنم و تلافی کنم.اون نمیفهمه بچه س ولی من ک میفهمم. اونم ب وقتش بزرگ میشه و میفهمه.

پس مادرشوهر یا مادر زن ک بزرگترن باید با رفتارشون طرف رو متعاقد کنن ک اشتباه کرده.ن لج کنن. بخصوص ک زندگی بچه شون هم وسطه

2706