2733
2734

مامانایی که پسر دارین یه لحظه بیایین...

ما خودمون چند سال دیگه مادر شوهر میشیم معلوم نیس عروسامون چه بلایی سرمون میارن...

بیایین بگین اگه مادر شوهر شدیم چه کارهایی واسه عروسامون بکنیم چه کارایی نکنیم... تا کمتر غصه بخوریم؟؟؟

مامان من بهترین مادر شوهر دنیاست😍😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اگه مادر شوهر بشم مثل دختر خودم باهاش برخورد میکنم اگه دوست داشت بمونه خونه من قدمش رو چشم اگه دوست نداشت اصرار بیجا نمیکنم اینم یادم می مونه که عروس حق طبیعی داره که با مادر خودش راحتتر باشه

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 

من هنوز بچه ندارم ولی به این چیزا فکر میکنم، که چه عروسی گیرم بیاد، قدر کارامو بدونه، یا نه، ولی کلن بی خیال، اگه عروس قدر شناسی بود که هیچی اگه نبودم که باز کاری نمیشه کرد دوری و دوستی، ما اولش کارایی که وظیفمونه انجام بدیم خدا خودش میبینه

2740

کسیکه خوب باشه خوبه. حالا مادرشوهرباشه یا هرکی.

هر کی احترام باید دست خودش باشه.

اگه فردا منم بد بودم برای عروسم حق داره فوشم بده و بد منو بگه.

چرا مادرشوهرا با خودشون نمیگن منم ی زمانی عروس بودم. ما فعلا نمیتونیم اونارو درک کنیم ولی اونا ک میتونن درک کنن. پس بهتره انسان باشن. چون ممکنه ورق برگرده و خدا حق بگیره.راه روشنی بذارن برا خودشون

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

به نظر تون مثل مامانم باشم خوبه؟؟؟ کلی به عروسمون کادو داد به مناسبت های مختلف و هیچ وقت تو زندگی شون دخالت نمیکنه حتی وقتی فهمید عروسش واسه حموم دهه نوه ش دعوتش نکرده نشست تو خونه گریه کرد اما اعتراض نکرد به داداشم و زنش!

دقیقا باهات موافقم ، خوبه رفتار و طرز فکر ما زنا عوض بشه من خودم خیلی دارم رو خودم کار میکنم و موفقم بودم خداروشکر و بدجنسی نمیکنم در مورد مادرشوهرم ،اگه ما زنا با خانواده خودمون خوب باشیم و بهشون برسیم میشیم دلسوز ولی اگه مرد اینکار و بکنه میشه بچه ننه

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...

من به شخصه اینقدر مشغولم وقت ندارم به عروس آیندم گیر بدم، از حالا که نیومده دوسش دارم، کلا آدم بدجنس یا حسودی نیستم تا حالا نه با جاری و نه با مادر شوهر مشکل جدی نداشتم خیلیم به پسرم حساس نیستم  بعید میدونم یه دفعه ذاتم عوض بشه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706