2733
2739
عنوان

تو رو خدا اینقدر به مادر شوهرا فحش ندین😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 44 پست
آخه مامان خودمو که منصفانه با مادر شوهرم مقایسه میکنم زمین تا آسمون تفاوتشونه... نطر عروسمونو نمیدون ...

پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس.

مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خدای خودش خیالش راحته ک بدی نکرده.حالا اگه عروسش ب ناحق بی احترامی میکنه شک نکن ک خدا جوابشو میده. 

اتفاقا مادرت خیلی پخته عمل میکنه. آینده رو میبینه.خدا حفظش کنه.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
خب ایا این کار درسته ؟؟؟؟؟ وای انقدر بدم میاد دیگه گستاخی ب حد اعلاااا میرسونن

اونقدر با خواهرم ناراحتیم و دلمون میسوزه

مگه ما عمه نبودیم 

مگه ما به دختر داداشمون علاقه نداشتیم که مارو آدم حساب نکردن

ولی حرف نمیزنیم چون خانواده ی مودب و با نجابتی هستیم

اهل جنجال درست کردن نیستیم

گاهی اوقات میگم اینقدر مراعات هم خوب نیس فکر میکنن گوشامون مخملیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهرم نه بهم کادوی عقد داد نه عروسی نه تولد نه زایمانهام نه خونه نویی هیییییچی کلی کم محلی و بی ...

عروستون اشتباه میکنه.شمام اشتباه میکنی.با هرکی باید مثل خودش رفتار کرد. چون وجدان توی همه خوابیده.اینجوری نیس ک خوبی کنی و طرف بدی کنه بعدش وجدانش بیدارشه و بگه عه من بی وجدانم. نه دوره این حرفا تموم شده. 

اشتباه نکن

با هرکی مثل خودش باش. حق ب جانب میشن.

پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس. مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خد ...

آره معتقدم خوب نیس

ولی هیچ وقت فحش و دعوا و قهر نداشتیم تو این ۱۴ سال زندگیم و هرگز بی حرمتی نکردم هیییچ خدمتم کردم. اون هیچ کادویی بهم نداده ولی من هر سال شوهرمو مجبور میکنم روز مادر واسش کادو بخره و زنگ بزنه تبریک بگه چون یه شهر دیگن خیلی میونداری کردم

ولی اگه عروس بدی بودم یا هر کی جای من بود کلا قطع رابطه میکرد و پسرشونو میبرد

2731
پس تو هم معتقدی ک مادرشوهرت خوب نیس. مادر تجربه داره. کار خودشو میکنه سهم خودشو انجام میده و پیش خد ...

عزیزم چی میشه عروسا یکم خوبی کنند و از خدا جوابشو بخواند هر دو طرف باید کوتاه بیان

2740
آفرین  منم برم سکه بخرم واسه عروسم😍 آخه دوسش دارم😘

خیلی قشنگه که یه روزی پسرامون عشقو تجربه میکنن با عشقشون مسافرت میرن و بچه دار میشن خیلی قشنگه که این لذتو میچشن. کاش باشیم و ببینیم. 

انشالله عروسامون خوب باشن 

عزیزم چی میشه عروسا یکم خوبی کنند و از خدا جوابشو بخواند هر دو طرف باید کوتاه بیان

بله درسته عزیرم. بعضی عروسا هم نازک نارنجین.ولی همیشه تا بوده و بوده بزرگتر باید کوتاه بیاد و میون داری کنه ک کوچیکترم اگه مرتکب اشتباهی شده خودش متوجه بشه. ن اینکه بزرگتر لج کنه.

مثلا شما اگه ی بچه دوساله بهت ی فوشی دورازجونت بده شمام مقابله ب مثل میکنی و میگی خودتی و بفکر تلافی کردنی؟یا نه.میگی من بزرگترم چرا باید با این بچه لج کنم و تلافی کنم.اون نمیفهمه بچه س ولی من ک میفهمم. اونم ب وقتش بزرگ میشه و میفهمه.

پس مادرشوهر یا مادر زن ک بزرگترن باید با رفتارشون طرف رو متعاقد کنن ک اشتباه کرده.ن لج کنن. بخصوص ک زندگی بچه شون هم وسطه

2706