2752
2734
عنوان

تو رو خدا اینقدر به مادر شوهرا فحش ندین😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 44 پست

چیزایی رو که از مادر شوهر عزیزم انتظار دارم رو برا عروسم انجام میدم،هرچند مادرشوهر من بی نظیره

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

پدربزرگم همیشه میگفت بعضی ادما پول میدن فحش میخرن

حالا عزیزم بعضی مادرشوهرا واقعااااا با تمام وجود کارایی میکنن که برا خودشون فحش و اه و ناله دخترای مردم روبخرن 

همه که بد نیستن عزیزم 

به نظر من ادم مادرشوهر که شد باید خیلی خیلی مواظب حس حسادت و وسوسه های شیطان باشه 

نصف بیشتر مشکلات از همین حسادت های مادرشوهر به عروس سرچشمه میگیره 

الهی خدا همه مونو به راه راست هدایت کنه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از وقتی بچه دار شدم دیدم خیلی نسبت به مادر و مدر شوهرم عوض شده از دستشون خیلی کم ناراحت میشم زودم فراموش میکنم همیشه هم تا میخوام یه چی بگم یا کاری کنم به خودم بادآوری میکنم که منم روزی مادرشوهر میشم پس همون کاری رو کنم که دوست دارم عروسامون در مقابلم انجام بده. 

از الانم از خرجم میزنم پس انداز میکنم برا عروسم طلا میخرم. تا حالا تونستم یکی دو تا ربع سکه براش بخرم. 

وای باورتون نمیشه من تو اون تاپیک چنتا از پستا رو خوندم خیلییی عروس ها پر توقع و حساسن 😐😐😐😐😐من مادر شوهرم ی تیکه های میندازه ولی خ راحت میبخشمش این همه فحش افریته عجوزه عوضی و ......

بنظر من ی رابطه دو طرفس هیچ وقت یکی خوبه مطلق نیس یکی دیو دو سر و از طرز بیان خیلیا مشخص چیکار با مادر شوهراشون کردن 

و جالب اینجاست بعضیا بشدت بی ادبانه جواب مادر شوهراشونو دادن و انتظار محبت هم دارن مثلا اول خرید عقدشون گفته نیشه نظر ندی ؟؟؟؟ خب این مادر شوهر اول کاریه گند زدی بهش تا اخر انتظار داری حلوا حلوات کنن ؟؟؟

با رک راست ب مادر شوهرشون میگن به توچه ؟؟؟؟؟ 

واقعا ک یکم ب کاراشون فکر نمی کنند 

به نظر تون مثل مامانم باشم خوبه؟؟؟ کلی به عروسمون کادو داد به مناسبت های مختلف و هیچ وقت تو زندگی شو ...

ببین عزیزم شما داری از دید دختر مادرت حرف میزنی. نه از دید عروستون.

معلومه ک از نظر هر دختری مادرش بهترین مادرشوهر دنیاس و عروسشون بده و برعکس.

شاید از دید عروستون مادرشوهرش بهترین نباشه

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
حموم دهه نوه چیه😳

نوزا  که به دنیا میاد روز دهم حمومش میدن. خانواده ها دور هم جمع میشن و کاچی میخورن و شادی میکنن ولی ما عمه هاش بودیم دعوت مون نکردن مامانم اونقد ناراحت شد گریه کرد ولی هیچ کدوم به روش نیاوردیم😔😔😔

کسیکه خوب باشه خوبه. حالا مادرشوهرباشه یا هرکی. هر کی احترام باید دست خودش باشه. اگه فردا منم بد ب ...

دقیقا درسته بهتر انسان باشیم و کاری نکنیم ک بعدا پشیمون بشیم چون دنیا گرده هر کاری کنی پس خودمون بر میگرده چه حالا خدا بهت پسر داد ک خوب عروس دار میشی و یا دختر داد داماد بد گیر ادم میاد خوبی باد دو طرفه باشه من همیشه فک میکنم مادر شوهرای ک عروسا باشون بدن خ خودشونم ظلم کردن اینم جواب ظلماشونه

ببین عزیزم شما داری از دید دختر مادرت حرف میزنی. نه از دید عروستون. معلومه ک از نظر هر دختری مادرش ...

آخه مامان خودمو که منصفانه با مادر شوهرم مقایسه میکنم زمین تا آسمون تفاوتشونه... نطر عروسمونو نمیدونم چیه ولی کل فامیل میگن چقدر مامانت عروسشو تحویل میگیره چقد احترامش میکنه

نوزا  که به دنیا میاد روز دهم حمومش میدن. خانواده ها دور هم جمع میشن و کاچی میخورن و شادی میکنن ...

خب ایا این کار درسته ؟؟؟؟؟ وای انقدر بدم میاد دیگه گستاخی ب حد اعلاااا میرسونن

دقیقا درسته بهتر انسان باشیم و کاری نکنیم ک بعدا پشیمون بشیم چون دنیا گرده هر کاری کنی پس خودمون بر ...

دقیقا.

عقده هاشون رو سرر ما خالی میکنن.

حالا پسرشون  رو تو مجردی ب هیچ حساب نمیکردن حالا ک زن گرفته شده عزیز دل مادر و هیچکی رو لایقش نمیدونن.

بذارین تا جوانیم زندگی کنیم بابا. انقد موش ول نکنین تو زندگیمون.زندگی خودش سخت هست خواهشا مادرشوهرای الان و عروسهای قدیم انقد دل مارو نچزونن که خدا جای حق نشسته و سر دخترشون میاره

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
ببین عزیزم شما داری از دید دختر مادرت حرف میزنی. نه از دید عروستون. معلومه ک از نظر هر دختری مادرش ...

مادر شوهرم نه بهم کادوی عقد داد نه عروسی نه تولد نه زایمانهام نه خونه نویی هیییییچی کلی کم محلی و بی ادبی و غیره.... منم ناراحتم ازشون ولی هیچ وقت بی حرمتی نکردم بردمش بیمارستان چشمشو عمل کرد مرخصش کردیم با شوهرم .... خواهر شوهر که دخترشون بود یه شهر دیگه اصلا عین خیالش نبود شوهرم ازم تشکر کرد اما خانوادش نه!!! ولی زن داداشم با این همه خدمتی که مامانم بهش کرده یه استکان واسش نمیشوره مامانم میگه محتاج نیستم کسی واسم کار کنه اینقدر مهربونه

خب ایا این کار درسته ؟؟؟؟؟ وای انقدر بدم میاد دیگه گستاخی ب حد اعلاااا میرسونن

نه والا درست نیس

ولی اگه حرف بزنیم همین خانوم فردا میاد تاپیک میزنه

خواهر شوهر عوضی من

مادر شوهر موذی من😔😔😔

2706