2737
2734
عنوان

چیجوری بهش بگم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 54 پست
یه ذره باید هر دو طرف کوتاه بیان و انعطاف به خرج بدن

نه ساله دارم کوتاه میام دیگه نمیخوام کوتاه بیام‌ حرف اسی درسته ادم خیانت میزنه به سرش😔

فقط حیدر امیرالمومنین است😍😍
اره من ایمانم ضعیفه یعنی شما به خودت مطمئنی؟ شما معصومی؟ نمیترسی خودت مبتلابشی؟ من صادقانه احساس ...

من درکت میکنم ...منم دقیقا مثل خودتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه سرکاره

خب چیشد حالا نتیجه داد؟

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2742
اینجوری دلشو میشکنی که😐 بهتر نبود تو خلوتتون حرف میزدین مشکلتو میگفتی 

اون دل منو شکوند.

تو اوج روزای خوشمون با دوست دختر فبلیش حرف میزد.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نه ساله دارم کوتاه میام دیگه نمیخوام کوتاه بیام‌ حرف اسی درسته ادم خیانت میزنه به سرش😔

وای نه، این چه حرفیه. حتی فکرشم اشتباهه. برین پیش مشاور خانواده. هر چیزی راه حلی داره

خیلی 
2738
اره من ایمانم ضعیفه یعنی شما به خودت مطمئنی؟ شما معصومی؟ نمیترسی خودت مبتلابشی؟ من صادقانه احساس ...

عزیزم روزی که شما عقد کردی متعهد شدی 

اگه دوست پسرت بود یچیزی 

من خودم تو جهنمم دست و پا بزنم هیچوقت فکر خیانت به شوهرم به سرم نمیزنه (البته مجردم) 

بجای اینکه به خیانت فکر کنی ، دنبال راهکار باش 

اگه شوهرتو دوست نداری میتونی طلاق بگیری بری دنبال ینفر دیگه

من نمیگم شما حتما اینکارو میکنی ولی میتونی به دل مردت فکر کنی چی سر غرورش میاد بفهمه زنش خیانت کرده ( هرچند شوهرت مقصره اما خیانت جواب کارش نیس)

بخاطر اینکه شوهرت بخاطر زندگیش اونقدری تلاش میکنه ک خسته برمیگرده خونه وضعیت بیکاری تو زندگیا الان ب ...

اره 

ولی دیگه همش کار نمیشه که پس کی از زندگی لذت ببریم

خودش میگه دعا کن پولدار شیم همیشه ور دلت بمونم

ما هم دقیقا مثل شماییم  شوهر منم خیلی سرش شلوغه و همش خستس شبا هم بیهوش میشه تا صب منم با دو ...

کاش شوهرمن روزای تعطیل خونه بود

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
وای نه، این چه حرفیه. حتی فکرشم اشتباهه. برین پیش مشاور خانواده. هر چیزی راه حلی داره

میدونم اشتباه گلم ‌..دست خوذم نیس شرایط مشاوره رفتن نداریم ...منم خیلی رک بهش گفتم به محبتت نیاز دارم چندبار گفتم میگه همینه که هس .این اخریا میگه بهم زنگ نزن 

منم تولد۷۵شوهرم۶۶کلا سه ساله ازدواج کردیم بچه هم داری قبلا باهم دوست نبودیم اول که پیشنهاد ازدواج داد گفت چندوقته زیر نظرمی وعاشقتم خیلی خوشحال شدم چون همیشه هدفم‌واسه ازدواج عشق بود باهم ازدواج کردیم ولی بعدی اینکه باردار شدم خیلی زودازم سرد شد دوره نامزدی خیلی خوب بود پیشنهاد بیرون رفتن وتفریح خودش میاد توماشین دستامو‌میگرفت بوس میداد ولی الان اصلا اونکارا نمیکنه منم خسته شدم ازاین زندگی بعضی دعوا میکنیم ازازدواجم باهاش پشیمون میشم باخودم میگم کاشکی جواب رد به خواستگارای قبل از اون نمیدادم ممکن بود اونا خوب تر بودن

به خداوند اعتماد کن...گاهی بهترین را بعد از سخت ترین به تو می دهد💫✨💫
2706