2733
2734
عنوان

چیجوری بهش بگم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 54 پست
آخه تفاوت بین دهه ی شصتی با دهه ی هفتادی خیلی زیاده. من مورد اینجوری زیاد دیدم. پسرای شصتی اکثرا آرو ...

من متولد ۷۵ شوهرم ۶۶ ۱۰ساله باهمیم ۷سال دوست ۳سالم ازدواج همیشه حسرت اینو‌میخوریم چرا زودتر ازدواج نکردیم حرف شما درباره ی همه صدق نمیکنه عزیزم با نهایت احترام😘

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه پیش هم نیستید ک اس میدید

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
آخه تفاوت بین دهه ی شصتی با دهه ی هفتادی خیلی زیاده. من مورد اینجوری زیاد دیدم. پسرای شصتی اکثرا آرو ...

نمیدونم والا منم زندگیم مثل اسی شده منم دهه هفتادیم شوهرم دهه شصتی😑

فقط حیدر امیرالمومنین است😍😍
یعنی چی میترسی از خودت که خیانت کنی😐 یعنی اینقدر سست عنصری  اصلا چطور میتونی بهش فکر کنی چندش ...

اره من ایمانم ضعیفه

یعنی شما به خودت مطمئنی؟

شما معصومی؟

نمیترسی خودت مبتلابشی؟

من صادقانه احساسمو باهاتون درمیون گذاشتم.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم