2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من مادرزاد یه کلیه ندارم اون یکی هم ۴۰ در صد کار میکنه ولی دارم زندگیمو میکنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

عیب نداره همه یه مشکلی دارن

اینجا فقط ادای ادمای سالمو در میارن

دوستای من سرتاپاشونو بشماری پر بیماری بعد همش به من میگفتن تو چرا انقدر میری دکتر میگفتم من میرم درمان میکنم شماها نمیرین فکر میکنین سالمین بعدا یه جا خفتتون میکنه

اگه ادما مریض نمیشدن که این همه پزشک نبود تو دنیا

عزیزم چیزی نیست که ....

به خدا الان همه درد دارن ...

منم هم دیسک دارم و هم هزار درد دیگه 

مهم نیس 

شاکر خدا باشیم بهتره 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
واقعا؟

اره فقط تا بتونم رژیم غذاییم رو رعایت میکنم و ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

هر کسی یه مشکلی داره دیگه خواهر منم مشکل کم کاری تیروئید دارم همش یه دردی میپیچه تو گلوم دیگه خسته شدم😑😑😔

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭