2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن دارو نداد بازم برام سونو نوشت گفت برم جایی دیگه شاید خطا داشته نمیدونم خیلی نگرانم بچمم کوچیکه

خدا کمکت کنه هرچی باشه درست میشه 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738
کراتین ات چنده من هم خیلی اوضام خرابه 

اوایل که حدود ۵_۴/۵  الان خیلی رعایت میکنم حدود ۳

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دو طرف گلوتون  هم درد میکنه؟ آخه گاهی منم اینطوری میشم

آره ولی بیشتر سمت راستم آخه من نودول داره گلوم

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
منم ۵ونیم بود الان شده ۳ونیم خدا کنه که همینجور بمونه

انشالله بیاید پایینتر 🧡

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
والا من مادرزاد یه کلیه ندارم اون یکی هم ۴۰ در صد کار میکنه ولی دارم زندگیمو میکنم

سلام عزیزم تونت نوشته نوزادانی که مادرزادی تک کلیه بدنیا میایند گاهی ناهنجاری دستگاه تناسلی هم دارند..دردختران ناهنحاری رحم وضمائم ودرپسران ناهنجاری بیضه ولوله های نطفه بر..شما به جز اژنزی کلیه مشکل دیگه نداری؟؟؟؟ورژیم غذایی چی دارید؟؟

عاشقتم خدا