2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت حامله ای عجله داری عروسی بگیری... ادامه⬇️⬇️

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 106 پست
سلام.نه‌گلم.درگیره بارداری و سقط شدم.حوصلخ خودم و ندارم.اونم عفونت گرفته،باید درمان بسه،بعد عمل بسه. ...

وای عزیزم😢ناراحت شدم برات انشالله ک بزودی خوب بشی از همه لحاظ . ادم یوقتی دوس داره سر ب بیابون بذاره واقعا اما چ میشه کرد این روزا میگذرن فقط باید صبر کرد

مامی بهار و بهراد  

این وسطم مادرم12تومن باوجود واقعا ناداریش و مستاجر بودنش کمک ما کرد ولی خانواده همسرم نه...
خلاصش کنم منتظرسال بودیم این مابین همسرم بازووور و خاهش راضیشون کرد یه 80مترپشت خونرو مابشینیم... ولی بازهم مخالفت ک همسرم توجهی نمیکرد

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار گذاشتیم24ابان عروسی بگیریم

مطرح کردیم ولی خب انگار نه انگار

جمعه مادرهمسرم کشیدم کنار ک چیشد خواهرت من تعجب کردم گفتم چی چیشد گفت عروسیش

گفتم بعد محرم چون 300تومن مغازه زدن و100هم خونه رهن کردن یکم عروسی عقب افتاد و خاله همسرشم فوت کرده

گفت به چ خوب شماهم100تومن خونه رهن کنید اینجا نیایید

من شوک بودم

2728
2738

گفتم فلانی ک پول نداره ب سختی4 تیکه ضروری رو خریدیم گفت نه اینجا بده نیایین

منم خب ب همسرم بدون ناراحتی گفتم لطفا ماشینو بفروش و خونه رهن کن گفت چراگفتم خب من باید ناراحت باشم خونه مادرشوهر الان مادرت مایل نیست گویا

همسرم رفت و یک دعوا اساسی کرد باخانوادش ک پشتم نیستین من تک بچم کسیو ندارم. و و و...

مادر شوهر منم هر چی داشتیم ازمون گرفت حتی تا وام ازدواج  چند ساله عقدم هنوزم هر چی شوهرم کار میکنه خرج لباسو کیفو کفش و دکتر خانوم میشه خرجیشم میده ب ایشالله به زمین گرم بخورن که نابودم کردن💔

❤آنچه خوبـــان همہ دارند،تو یڪجــا دارے❤
2706