2733
2739
نی نی یکساله من غذای سفره میخوره
دستور چی رو بگم؟؟

صبحانه حریره یا نیمرو و نون و پنیر
ناهار پلو و خورشت یا کتلت یا ماکارونی
عصر یه خورده میوه یا کمی دنت یا بستنی یا بیسکوئیت
شام هم یا سوپ یا هرچی از ظهر موند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بنظر من که خرج اضافیه وقتی خودت میتونی مدل بمدل شیر و معجون تو خونه درست کنی بدی بچه با تنوع بخوره
شیرو عسل و کره بادوم زمینی (اگه آلرژی ندهره)
شیر موز- شیر توت فرنگی با شیره خرما
شیر طالبی - شیر و مربا ی گیلاس یا چیزای دیگه و...

آب پاچه خیلی خوبه اگه شیشه میگیره بریز تو شیشه بازی بازی بخوره
@2bare_man
پسر من زرده تخم مرغ دوست نداشت دکتر 1 کیک خوب یادم داد که پارسا عاشقشه

بادوم آسیاب شده + زرده تخم مرغ ( به ازای هر 20تا بادوم 2تا زرده) + یکم پودر قن یا شکر یا نبات آسیاب شده + کمی جوش شیرین یا بگینگ پودر (اگه میخوای پف کنه )
همینارو همبزن با قاشق بریز تو سینی فر یا قالب بزار 20 دقیقه یا نیم ساعت پخته میشه هم مقویه هم خومشزه
@2bare_man
2738
بچه من یک سالشه 6 تا دندون داره ولی یه نخود فرنگی له نشده تو سوپش باشه بالا میاره شما چه جوری سر سفره خانواده مینشونینشون؟ آخه نمیتونن بجون که.
نون و پنیر یا نیمرو رو چه جوری بهش میدین؟
وزنش رو نمودار تولدش هست؟
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
دختر من صبحانه هیچی جز شیر خودم .
ناهار هیچی جز شیر خودم
شام هیچی جز شیر خودم
میارمش سر سفره و تو بشقاب براش غذا میریزم .خیلی هنر کنه 4 تا دونه برنج میزاره دهنش .از دست منم هیچی نمیخوره .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
همیشه پسر خودم 9ماهشه بی دندون اونم 1 سبزی یکم بزرگ باشه تا ته غذا گوشه لپش نگه میداره ولی صبحونه بحش لقمه های کوچیک میدم راحت میخوره نمیدونم قضیش چیه

مامان آلوچه پسر منم نمیخوره مگر اینکه 2 تا قاشق و 1 ظرف ( الکی نون توش خورد میکنم) بزارم جلوش و بزارم همیجارو کثیف کنه گاهی بعد از خوردن غذاش انقدر کثیفه میبرمش بالباس تو روشویی میشینونم و روش آب میگیرم
@2bare_man
آخه دختر منم سوپشو نمیخورد
پرستارش با ماست یا لیمو بهش میده یک کاسه کامل میخوره واسه همین میگم شاید قلقی داره
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
2706