2737
2734
عنوان

آلرژی نوزادان، تو رو خدا اگه تجربه ای دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 62 پست
دختر من الرژی فووووق العاده شدییییییید داشت ولی تا ۲سالگی خداروشکز خوب شد من فک میکردم اصلا خوب نمیش ...

خداروشکر که گل خانمی خوب شده 

شما چکار کردی؟ چی رعایت کردیر

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
ولی من یه تجربه ای کسب کردم  واقعا هرچی به خودت راحت بگیری و روحیه ات حفظ کنی خودت و بچه این ر ...

آره واقعا، انگار من که ناراحتم اونم بدتر میشه

خداروشکر که خوب میشن، من همه نگرانیم اینه که نکنه بمونه و یه عمر باهاشون باشه

این دکتر فخرایی خیلی شناخته شده و درست حسابیه، فوق تخصص نوزادانه از آمریکا حتی من یه مدت شهرستان بودم اونجا یه بار بچه رو بردم دکتر فوق تخصص گفت ولی دکتر فخرایی دیدنش ما چی بگیم، ایشون استاد همه ان، این شد که من کلا بهش اعتماد کردم قبلش سه تا دکتر عوض کردم 

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من یه تجربه ای کسب کردم  واقعا هرچی به خودت راحت بگیری و روحیه ات حفظ کنی خودت و بچه این ر ...

تازه از گیر زردی و ختنش رهایی یافته بودم که این داستان شروع شد.

باید خودمو قوی کنم، تا تقی به توقی میخوره من بنای گریه میذارم اینقد حساس و بهم ریخته شدم

آره واقعا، انگار من که ناراحتم اونم بدتر میشه خداروشکر که خوب میشن، من همه نگرانیم اینه که نکنه بمو ...

دیگه توکل بخدا کن ..

روحیه داشته باش

واقعا استرس و نگرانی با شیربه  بچه منتقل میشه و اون  رو نگرانتر میکنه که این خودش بدتر از حساسیت هست

خودتون هم به مرور به رژیم عادت میکنید و هر روز یه راه جدید برا خودت پیدا میکنی  

من الان تقریبا از اول رژیم بودم اما الان عادت کردم 

یه دفتر بردار مواد مجازت بنویس و برا هر روزت غذا با اون  رژیم درست کن اولش ایناومجازن 

لوبیا چشم بلبلی پلو ماش پلو 

مرغ زرد با هویچ و سیب زمینی 

کته با مرغ 

کته با گوشت 

برنج با هویچ و سیب زمینی ....

بعد دیگه هر دفعه هفتگی  یه چیز جدید اضافه کم

انشالله موفق باشی 

التماس دعا

2728
تازه از گیر زردی و ختنش رهایی یافته بودم که این داستان شروع شد. باید خودمو قوی کنم، تا تقی به توقی ...

اخی ی واقعا منم همینطور بودم 

اول زردی بعد ختنه بع رژیم لامصب  الان یکم بچه بزرگتر سده منم به شرایط یکم عادت کردم 

همه نیگن بعد 6ماه بهتر میشه 😊

اخی ی واقعا منم همینطور بودم  اول زردی بعد ختنه بع رژیم لامصب  الان یکم بچه بزرگتر سده من ...

راستی برا خودت نی نی موسیقی بذار بچه ها دوست دارن 

در ضمن خیلی مواظب قرمزی و سوختگی مقعداش باش 

این بچه ها سریعععع میسوزن و همین خیلی خیلی اذیتشون میکنه و داد و بیداد را میندازن 

مرتب پشتشو چک کن دستکاری نکنی ها فقط چک کن نسوزه 

من پسرم تا میوزه تو مدفوعش خون میبینم به نظر خودم دلیل این خون دیدن روشن  بخاطر نازکی پوسن مقعد و زور زدن بچه تو اسهال یا یبوسته 

من این متوجه شدم به دکتر هم گفتم اونم تایید کرد 

گفت اکثر خون ها بخاطر خراسهای ریز اطراف مقعد بچه است .

2738
دیگه توکل بخدا کن .. روحیه داشته باش واقعا استرس و نگرانی با شیربه  بچه منتقل میشه و اون &nbs ...

شرمنده من دیگه آن نشدم، ممنون از راهنمایی هاتون،خدا گل پسراتون رو سالم نگهداره

راستی برا خودت نی نی موسیقی بذار بچه ها دوست دارن  در ضمن خیلی مواظب قرمزی و سوختگی مقعداش باش ...

آره روش خوبیه برا روحیه

آره منم دقیقا به همین موضوع وی بردم، هر سری که میسوزه خون هم میبینم اتفاقا به دکترش گفتم گفت راهش همون کالاندولا و کالامینه، البته دکتر اولش یه آسوری داد اونم عالی بود، گاهی از اونم استفاده میکنم

منم به خراشای مقعد شک داشتم دکتر گفت نوع خون اون با این فرق داره دستشویی هم حالت سفت داره

آره روش خوبیه برا روحیه آره منم دقیقا به همین موضوع وی بردم، هر سری که میسوزه خون هم میبینم اتفاقا ...

پماد کالاندولا دیگه به بچه من خوب جواب نمیده ایروکس گرفتم ضد التهاب با روغن سوختگی پا مینو دکتر نوشت الان با اینا خوب هست 

دختر من الرژی فووووق العاده شدییییییید داشت ولی تا ۲سالگی خداروشکز خوب شد من فک میکردم اصلا خوب نمیش ...

سلام. راهنمایی میکنی چیگار کردی. در چه حد بود که میگی افتضاح بود؟ علایم چی بور؟