2737
2734

یه ماهه پیش تو مدفوعش خون و بلغم دیدم دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاویه، لب به انواع لبنیات چه گاوی چه گوسفندی نزدم گوشت گاو هم نمیخوردم اما هفته گذشته دوشنبه کتلت خوردم که گوشتش مخلوط بود، اما کلا تو این مدت علائم کم و زیاد شده اما قطع نشده و همچنان مدفوعش کشداره و نقاط خون هم توش هست، دکتر فخرایی گفت شروع کنم به خوردن اونایی که قطع کردم و چیزای دیگه رو امتحان کنم مثل تخم مرغ یا گندم یا سویا یا ماهی، ماهی و سویا هم یه ماه بیشتره نخوردم

بنظرتون میتونه از تخم مرغ باشه؟

آخه عمه شوهرم به گندم حساسیت داره میترسم از اون باشه، یه عمر بچم با سختی بزرگ شه، این آلرژی ها از بین میرن؟

چیکار کنم بنظرتون؟

بخدا خیلی خستم. لطفا اگه میتونید کمکم کنید

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم تجربش رو دارم

یمدت لبنیات گاوی و گشت گاو و آجیل لب نزدم

بعد چند دوز یکم‌ماست خوردم و باز علایم دیدم

دیگه چند هفته رعایت کردم و بعد کم کم خوردم و شکر خدا دخترم دیگه حساسیت نداشت

نگران‌نباش

چندماهشه؟ 

دختر من ۵ ماهه بود

2728

بچه چند وقتشه. اگه بالای ۶ ماهه ببر ازش تست حساسیت بگیر مشخص میشه به چی الرژی داره. دکتر زندیه هم خوبه

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
دختر من الرژی فووووق العاده شدییییییید داشت ولی تا ۲سالگی خداروشکز خوب شد من فک میکردم اصلا خوب نمیش ...

چطور بود علائم چی داشت 

اخه منم درگیرم 

دارو چی داید ؟ 

نی نی من تحت نظر دو دکتر هست 

زانتاک و امپرازول و ایزی کول و پدی لاکت میخوره 

راستی شما مولتی و آهن میدادی؟

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
2738
دختر من الرژی فووووق العاده شدییییییید داشت ولی تا ۲سالگی خداروشکز خوب شد من فک میکردم اصلا خوب نمیش ...

به چی؟

چه علائمی داشت؟

چطور بود علائم چی داشت  اخه منم درگیرم  دارو چی داید ؟  نی نی من تحت نظر دو دکتر ه ...

هیچ دارویی نمیخوره دوتا فوق تخصص بردمش، هیچ دارویی ندادن، گفتن فقط رژیم

استارترعمه شوهرت علائمش چه بوده بعدازمصرف گندم؟

راستش خیلی دقیق نمیدونم ولی یه عمر نمیدونست و دل دردای وحشتناک و کاهش وزن شدید داشت، اونم الان هیچ دارویی نمیخوره، فقط به گندم و جو مشتقاتشون حتی دست هم نمیزنه

عزیزم منم تجربش رو دارم یمدت لبنیات گاوی و گشت گاو و آجیل لب نزدم بعد چند دوز یکم‌ماست خوردم و باز ...

الان تقریبا ده روز میشه من گوشت گاو هم نخوردم بنظرتون ممکنه از تخم مرغ باشه؟

2706