2737
2734
عنوان

یه تاپیک بهم معرفی کنید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 9965 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین یه گروه هست تو نی نی سایت مامانای اقدام برای بارداری با کیت و سونوگرافی ببین این گروه نزدیک ۶ ...

لینک گروههشو لطف میکنی عزیزم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
من برات تجربه چهل نفرو میفرستم

مچکرررررررررررم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2728
یه سری از خانوما تاپیک میزنن واسه اینکه چطوری پسردار بشن ..یعنی تععیین جنسیت قبل بارداری... از اونا ...

خخخخ جنسیتش مهم نی عزیزم سالم باشه کافیه بنظرم ولی برو گوگل کن خیلی چیزا مینویسه حتی واسه دوقلو باردار شدن هم برات مینویسه سرچ کن بعضیا دکترن ک تو گوگل اکاونت دارن و این چیزا رو یاد میدن ولی بیشترشون میگن با دکترت صحبت کن اون یه برنامه غذایی بهت میده ک بچت پسر یا دختر چشم رنگی سفید یا گندمی و کلا چی دوست داری بشه هرچند من اعتقادی ب این چیزا ندارم مگه مامانامون سر ما انار خوردن ک خوشگل بشیم شدیم مگه 😅😂🤤❤

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
یه دختر دارم...میگم یه پسرهم داشته باشم...جنسم جور باشه😄😄😄😄😄

ایشالا هرچی از خدا بخوای همون بشه عزیزدلم

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

من زیاد رژیم سفت و سختی نداشتم همه چیز میخوردم چون طولانی شده بود فقط کمتر لبنیات استفاده میکردم و ترشی نمیخوردم بعضی از روزها دمنوش درست میکردم توش دونه فلفل میریختم و دارچین و زنجبیل و اسطخودوس  و نبات ناشتا دونه فلفل میخوردم رو غذام زیاد نمک میریختم و پودر زنجبیل این اخری ها یک نمکدان گذاشته بودم توش جوش شیرین و نمک ریخته بودم قاتی رو غذام میریختم فلفل سیاه هم رو غذام میریختم زیاد من همه غذایی میخوردم ولی سعی میکردم نمک و... رو روش بریزم و آخرش دو تا خرما بخورم آب هویج هم بعضی اوقات میخوردم دارچین و عسل رو قاتی کرده بودم روزی یک قاشق میخوردم سیاه دونه هم همینطور با عسل قاتی کرده بودم میخوردم تو پریودی بیشتر گرمی میخوردم شکمم روغن مالی میکردم بادکش کردم شکمم رو با شکم بند پشمی میبستم خلاصه فقط از پریود آخر تا موقع تخمک گذاری بیشتر رعایت کردم دکترم امگا 3 داده و آسپرین این خیلی خوبن برای پسر زایی چون هر چی خونت غلیظ باشه احتمال دختر بیشتر اینا خون رو رقیق میکنن فلوکلونازول هم میخوردم دوز پنجاه هر روز از پریود آخر شب اقدام هم هیوسین خوردم شربت گایافنزین قرص ویتامین آ هم چند روزی یک بار میخوردم چند روز آخر بیشتر سعی میکردم سیب زمینی بخورم یا آب پز میکردم با اون زنجبیل و فلفل سیاه و.. میخورم یا سرخ کرده نزدیک تخمک گذاری باید چیزهای شیرین بخوری مثل نبات و سیب زمینی هر چی بیشتر بهتر من سس مایونز هم میخوردم چون دکترم گفته بود کشمش زیاد خوردم و خرما توت فرنگی و موز و عسل رو میکس کردم خوردم روز اقدام نوشابه سیاه خوردم یعنی یک بطری سر کشیدم آب هویج خوردم توش جوش شیرین ریختم موقع اقدام هم سجده ای بود اتاق خنک بود اولش ولی بعدش خودم رو گرم نگه داشتم زیر کمرم متکا گذاشتم بعد نیم ساعت به پهلو یک شب به پهلو چپ یک شب به پهلو راست بر اساس اینکه تخمک کدوم طرف آزاد شده بود حین اقدام نبات زیر زبونم بود بعد اقدام هم در همون حالت موز خوردم و کشمش و خرما چون باید کالری زیاد داشته باشید صبحانه خیلی مهم باید کامل بخورید من ارده شیره زیاد میخوردم کره عسل هم میخوردم معذرت میخوام شوهرتون زیاد عمل رفت و برگشت رو انجام نده وقتی میخواد تخلیه بشه تا آخر تو ببره بعد همون جا خالی کنه تا پنج دقیقه هم همونطور نگه داره بعد بیرون بیاره

ایشالا هرچی از خدا بخوای همون بشه عزیزدلم

ممنونم گلم...ان شالله شماهم هرچی از خدا میخایید بهت بده آمین

2740

من تو پریودی کاچی خوردم . خرما خوردم . روز سه و پنج و هفت تخم هویج خوردم . سه روزم اسفند خوردم . فک کنم پنج و شش و هفت بود . هر شب سیب زمینی و بادمجون شام خوردم . ناهارها خورشت و هر چی ک واسه شام شوهرم میذاشتم میخوردم .

شام واسه شوهرم دو تا دوسه تا میگو کبابی درست میکردم .  کنار غذاش میخورد . هر روز میوه خیلی میخوردیم . هر روز صبحونه طالبی خوردم خودم . شوهرم تخم مرغ خرمایی . هر روز جفتمون معجون خوردیم . توش خرما و موز و شیرو انبه میریختم . برای شوهرم آجیل هم میریختم . لتروزل هم خوردم . بادکش رحم و تخمدان سمت راست کردم . زعفرون تو پریودیم فقط خوردم . کشمش و انگور و طالبی خیلی خوردم . جوش شیرین و آب هویج هر روز خوردم . روز پنج و ده و یازده و دوازده اقدام کردم . نه کیت زدم . نه سونو رفتم . شوهرم کارش اون ماه خیلی زیاد بود . دیر وقت از سر کار میومد . اصلا از اقداممون خبر نداشت . روزی ک پریود شدم بهش نگفتم . بعد از پاکی گفتم من پریود شدم .شوهرم شربت کاسنی خیلی خورد . روزی یه پارچ میخورد . توی شربت کاسنی تخم هویج عرق بیدمشک عرق بهارنارنج عرق دارچین عرق هل گلاب زعفرون و تخم شربتی میریختم و با نبات شیرینش میکردم. یه ظرف هم داشتم توش عسل و دارچین و زنجبیل و سیاهدونه و مغز گردو و پسته و فندوق و بادوم و بادوم هندی وسیاهدونه و پودر نارگیل و جینسینگ و یه ماهی سمنقور از عطاری خریدم اونم ریختم تو عسل . ریخته بودم توش . روزی یه قاشق از اون میریختم تو معجون شوهرم

لبنیات حذف بود . فقط شیر میخوردیم . خودم خیلی کنجد خوردم این ناه . کنجد از اون کنجد ها بود ک از بیرون میخری. با عسله قاطیه . از اونا نیم کیلو خوردم

شوهرم این ماه اصلاااا دارو نخورد . گفت من دیگه دارو ننیخورم . منم اصراری نکردم . ولی حدودا روزی بیست تا خرما میخورد. پنج تا تو معجون . پنج تا تو تخم مرغ صبحونش . ده تا هم با چاییش میخورد.مغز آفتابگردون روزی یه مشت خوردم

روزی دوسه تا موز میخوردم . هر شب تو آب جوشیده و نمک و جوش شیرین مینشستم . از بعد پاکی هر شب پماد کلوتریمازول دو درصد میزدم . هر روز یه قرص فلوکونازول پنجاه خوردم . قرص ویتامین ای و زینک و آسپرین و ویتامین آ دوسه روزی یکی میخوردم

تو پریودی حتمااا پیاده روی میکردم . دو روز اول پریودیم حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی تند میکردم . ماه آخر روزی دو تا لیوان آب هویج میخوردم . یه بار صبح یه بار شب . شوهرم آب هویج دوست نداشت نمیخورد .

تو پریودی ب هیچ عنوان حموم نمیرفتم . تو پریودی دست ب آب نمیزدم . ب هیچ عنوان . فقط با دستکش کار میکردم . هر شب شکممو روغن مال میکردم . تو پریودی شکممو میبستم . تو پریودی با روغن زیتون . تو روز های عادی با روغن سیاهدونه . من معمولا شکممو با شکم بند میبستم . اکثر اوغات .آبگوشت و چلو گوشت و فلافل هم زیاد خوردیم .

اقدامم سجده ای بود . روب قبله هم نبود . زیر زبونمم نبات گذاشته بودم موقع اقدام .

منم

تو پريودي اصلا دست ب اب نزدم

فقط با دستكش

هر شب شكمم و روغن مالي ميكردم با روغن سياهدونه

٥ روز اول زعفران و نبات و دارچين و زنجبيل و هل و گل محمدي  ميخوردم

سه روز اول ناشتا تخم هويج دم ميكردم ميخوردم

هر روز ناشتا خودم و شوهرم ٥ تا

دونه فلفل سياه ميخورديم

هر شب ب شوهرم يك ليوان كاسني ميدادم

هر روز فوليك اسيز ميخورديم جفتمون

ب شوهرم ويتامي EوCو روي ميدادم

هر شب چاي زنجبيل ميخورديم

من با غذام خيار شور فراوووون ميخوردم و زيتونم جفتمون ميخورديم

گوشت گوسفندي مصرف ميكردم

فلافل و ابگوشت و چلو گوشت زياد ميخورديم

خودم روزاي مونده ب اقدام خوراك لوبيا چيتي خوردم زياد

شب اقدام شوهرم ابگوشت خورد خودم سيب زميني  شو با فلفل فراووون

بعد پاكي هر روز جوش شيرين تزريق ميكردم صبحا

روزي دوليوان اب هويج ميخورديم جفتمون

من توش جوش شيرين ميريختم

صبحانه ب شوهرم شيره خرما و انگور

يك روزم عسل و دارچين و پودر گل محمدي و كنجد ميدادم

يك روز مويز و گردو ميدادم يك روز پسته شامي و تخمه كدو

خودم هم فندوق و پسته و مويز

و برگه زرد الو افتاب خورده معجون درست ميكردم ميخورديم

واس خودم توت فرنگي مينداختم توش

خرما روزي ٢٠ شوهرم ١٥ تا روزث دوتا موز ميخورديم  

شب اقدام يك ساعت قبل قهوه دادم ب شوهرم

يخ هم ١٠ دقيقه گذاشت

دوش اي خنك هم گرفت

اتاق هم سرد كردم

لبنيات حذف

فقط شير

و ٥ روزم لتروزول خوردم وروز ١٣ هم امپول زدم و صبح زود ١٤ و غروبش اقدام كردم

ممنونم گلم...ان شالله شماهم هرچی از خدا میخایید بهت بده آمین

مرسی امین❤

ولی یه چیزی

واقعا کسی رو ندیدم که سوره اعلی رو قبل ازچهل روزگی نوشته باشه ونتیجه نگرفته باشه👌👌👌👌👌

تا میفهمید که باردارید باوضو سوره اعلی رو رو پهلوی راست مینویسید با خودکار باید باشه نوشته تا خودش پاک بشه دستشویی رفتن روش پوشیده باشه عیبی نداره  ولی س کس نکنید تا اون نوشته هست

@pesardarshodannnnnn

🙈 اینم لینک کانال تعیین جنسیت نی نی هست👶👶😍😜🙈

عضوبشید❤️کانال وگروه رویا پسردارشدن

خودممم از صبح كلي تو ت فرنگي و موز خوردم و كشمش  و اب هويج هم خورديم

موقع اقدام نبات زير زبونم گذاشتم  اقدامم سجده ايي بود و عميييييق

بعد اقدام پاهام ونيم ساعت بالا گرفتم و زير كمرم بالشت گذاشتم  بعد ب پهلوي راست خوابيدم تا صبح  بيدار شدم دخترم وراهي مدرسه كنم صبحانه

ارده با دوم زميني و عسل وخرما و مويز خوردم با چايي زنجبيل و هل و دارچين و گل محمدي

باز خوابيدم رو تخت كلا استراحت

فقط صبح بيدار شدم  ازم ميريخت بيرون

ديشب تا صبح خوب بود فقط كمي حس كردم داره ازم ميريزه بيرون ك دستمال گذاشتم