2737
2739
عنوان

یه تاپیک بهم معرفی کنید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 9965 بازدید | 73 پست

✅افزایش تعداد و تحرک اسپرم با تخم مرغ

تخم مرغ یک گزینه عالی برای افزایش تعداد و همچنین بهبود حرکت اسپرم است. تخم مرغ با ویتامین E و پروتئین بالا از اسپرم را از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند که می توانند تعداد اسپرم ها را نیز کاهش دهد. مواد مغذی تخم مرغ در تولید اسپرم قوی و سالم کمک می کند که برای باروری مهم است.

من سری قبل چون شوهرم روز یازده پریود شیفت بود روز دوازده هم وقت سونو داشتم و میخواستم یک بار سونو برم واسه بچه ها هم میدیدم زودتر ممکن آزاد بشه یا سایزش زیاد بزرگ بشه روز یازده که جمعه هم بود شوهرم میخواست بره سر کار دادم آمپول رو برام زد و رفت ساعت تقریبا بیست دقیقه به نه صبح بود فردا ش ساعت نه صبح وقت سونو داشتم روز دوازده که رفتم گفت دو تا فولی داری 20 و 18 و هیچ مایع آزادی دیده نشد 24 ساعت بعد از زدن آمپول منم اومدم خونه ساعت یازده یک آمپول دیگه زدم و تقریبا ساعت یازده و نیم شب رفتیم اقدام یعنی آمپول اول روز یازده نه صبح آمپول دوم روز دوازده ساعت یازده صبح اقدام روز دوازده ساعت یازده و نیم تا دوازده شب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن ماه فقط غذاهایی که طبع گرم داشت خوردیم هر روز خرما و فلفل سیاه نکوبیده و دمنوش زعفرون و شوهرمم دمنوش خرنوب.موقع تخمک گذاری نزدیکی داشتیم اول من ارضا شدم بعد شوهرم.موقع نزدیکی خودمو با جوش شیرین شستم برا شوهرم کمپرس آب سرد رو بیضه گذاشتم.دمنوش قاصدک قبل از نزدیکی خوردم.توت فرنگی خوردم .لتروزل خوردم.چن ماه رحم و پاهامو گرم نگه داشتم .چای دارچین میخوردیم .هم من هم شوهرم پودر جنسینگ و گرده لقاح خرما میخوردیم.خرما با کنجد میکس کردم بهش دارچین میزدیم همیشه میخوردم

من الان سه سال بود تو اقدام بودم البته کلا 6 بار اقدام کردم تو این 3 سال. اولا خیلی سفت و سخت رعایت میکردم ولی دیگه هم خودم هم شوهرم خسته شده بودیم. غذا همه چی میخوردیم حتی فست فود و نوشابه! فقط تو پریودیم کمر و شکمم رو روغن سیاه دانه میزدم تو پریودم هم این سری عسل و سیاه دانه و دارچین و زنجبیل و یه مقدار خیلی کم پودر لقاح قاطی کردم و بعد از صبحانه یه قاشق کوچولو ازش میخوردم برای سونو هم رفتم و دو تا تخمک داشتم دکترم آمپول اچ سی جی دوتا داد با هم روز 12 پریودم زدم و روز 13 و 14 دوره ام اقدام داشتم و هر دوتا تخمکم بارور شد

2728

شوهر من خودتون میدونید دیگه چه دردسر های باهاش کشیدم ميخواستم قویش کنم بیشتر ضعیف میشد آخرین بار که آزمایش داده بود دکتر آزمایشگاه گفته بود اینا الکی و لحظه اصلا اعتباری به این آزمایش ها نیست خودتو درگیر نکن فقط استرس نداشته باش خداییش نه من نه شوهرم هیچ کدوم استرس نداشتیم شوهرم قرص ویتامین د خورد و ای زینک پلاس و سلن پلاس کیوتن البته آمپول هم زد چی بود اسمشون دو تا زد دوغ و ... کمتر میخورد تو خونه شورت نمیپوشید دستشویی میرفت تا  ده دقیقه آب سرد میگرفت به خودش شب اقدام هم بهش شربت زعفران دادم مغزیجات هم میخورد ولی زیاد نه بیشتر بادوم دادم بهش انار هم زیاد دادم

خلاصه اینم مواد لازم برای تهیه حداقل دو سه کیلو پسر خوشمزه:

قبل از اقدام : ( از 3 ماه قبل )

مرد :

1- مرد می تواند برای تعیین مقدار اسپرم، آزمایش شمارش اسپرم بدهد. (اگر کمتر از 20 میلیون در سی سی باشد، باید از اسید فولیک و زینک پلاس (Zinc Plus) و ویتامین ث استفاده کند.)

2- برای اطمینان می تواند، آزمایش واریکوسل بدهد. (واریکوسل باعث سقط جنین می شود.)

3- از 70 روز قبل از اقدام، مرد باید تغذیه مناسب داشته باشد. (معجون و مواد انرژی زا)

4- سیب، آب دریا، آجیل جات مثل پسته، بادام زمینی، بادام هندی بخورد.

5- معجون (گردو آسیاب شده، پسته، کنجد، بادام) را به شیرموز اضافه کرده و بخورد.

6- چای دارچین و هل بخورید. (زن و مرد هردو)

7- دلستر نخورد.

8- برعکس زن، گوشت قرمز زیاد بخورد.

9- در ماه آخر، مرد زیاد ورزش نکند.

10- زنجبیل را در ماست ریخته و بخورد.

11- هر روز یک لیوان عرق کاسنی بخورد.

12- کشمش و مویز زیاد بخورد. (کشمش خوراک اسپرمه.)

13- قارچ، کنگر، کاهوی تازه بخورد.

14- لباس تنگ نپوشد و از گرما پرهیز کند.

...زن :

..- افسردگی، فشار عصبی، استرس و هوای گرم و آلوده را از خود دور کنید.

16- سدیم و پتاسیم زیاد بخورید: غذاهای شور، خرما، هویج، جگر، گوشت، موز، تخم مرغ، سیب زمینی، بادمجان، لوبیاچیتی، شیرینی، غذاهای کنسروی، توت فرنگی، انگور، گلابی، دارچین، سیب، آب دریا

17- منیزیم و کلسیم قدغن! کاکائو، قهوه، سویا، بادام، گردو، ماست، بستنی (کلا" لبنیات غیر از پنیر شور اونم خیلی کم.)

18- همراه غذا زیتون، خیارشور، چیپس، ذرت، کاهو و روغن زیتون بخورید.

19- کنجد، هل، عسل، کشمش و... بخورید.

20- هر شب 3 تا 5 عدد فلفل سیاه نکوبیده را با آب قورت بدهید.

21- خوردن قرص اسید فولیک (مثلا" مارک نیچر مید) را هرشب از 3 ماه قبل از اقدام شروع کنید.

22- روز تخمک گذاری را با استفاده از کیت LH (مارک Max14) و دماسنج تعیین کنید.

23- در زمان پریودی، هر روز ساعت 11 صبح 2 عدد خرما بخورید.

24- از شب اول پریودی تا 5 پریودی، 30 گرم تخم هویج را اول با آب سرد خوب بشورید(سمی است) بعد 20 دقیقه با آب تازه جوشیده بگذارید دم بکشد، بعد با نبات بخورید.

25- از روز اول تا 15 پریودی، هر روز به اندازه یک مویز مقبل ارزق و مصطکی بخورید. (از عطاری ها بخرید. مقل ارزق شبیه تریاک است و مصطکی (مستکی) شبیه کندر سفید و دان دان)

26- بعد از پریودی روزی 15 عدد خرما بخورید.

27- میوه: خرما، موز، انگور، توت فرنگی

28- گوشت قرمز کمتر بخورید و بجاش مرغ و ماهی بخورید.

29- دو ماه قبل از اقدام ورزشهای شکمی مثل دراز نشست بکنید.

30- کندر را ناشتا بجوید یا قورت دهید.

نزدیک به اقدام و زمان اقدام :

(رژیم ها بیشتر دو هفته آخر قبل از اقدام رعایت شود.)

مرد :

31- سه شب تا یک هفته قبل از نزدیکی، مرد هر شب عرق کاسنی بخورد. (زن هم)

32- نیم ساعت قبل از نزدیکی یک فنجان قهوه غلیظ بخورد.

33- صبح روز نزدیکی پیاز را داخل روغن زیتون سرخ کرده، خرما را اضافه و تفت دهید، بعد تخم مرغ را اضافه کرده و برای صبحانه مرد بخورد. بعدش یک لیوان عرق کاسنی بخورد.

34- نیم ساعت تا یک ساعت قبل از نزدیکی بیضه ها را با آب سرد (کیسه آب سرد) به مدت 10 تا 15 دقیقه خنک کند.

35- دخول باید عمیق باشد.

زن :

36- در ماه آخر، بعد از پاکی، هر روز 100 گرم تخم هویج را کوبیده و با عسل بخورید تا روز نزدیکی.

37- در ماه آخر از روز 11 تا 18 پریودی تخم کاسنی بخورید.

38- از 10 روز قبل از اقدام، خوردن اسید فولیک قطع شود.

39- نزدیک اقدام عسل، آب نبات، سیب زمینی پخته، کشمش، نوشابه، بیسکویت، کاهو و زیتون بخورید.

40- از بعد از اتمام پریودی تا قبل از تخمک گذاری نزدیکی انجام نشود. (احتمال دختر بیشتر است)

41- 3-5 روز بعد از پاک شدن از پریودی (یعنی حدود روز 8-10 سیکل) یک سونوگرافی واژینال بدهید.(در این مدت هیچ نزدیکی نداشته باشید.) تا اندازه فولیکول معلوم شود و زمان نسبی آزادسازی آن تعیین شود، برای اطمینان یک روز بعد از آن تاریخ را در نظر بگیرید. (چون تخمک تا 48 ساعت زنده می ماند.)

42- اقدام تا دو روز بعد از دو خطه شدن کیت تخمک گذاری: شب دو خطه شدن، شب بعدش و شب سوم. (از 12 ساعت قبل تا 48 ساعت بعد از تخمک گذاری)

43- در زمان تخمک گذاری (حدودا" روز 13 سیکل) اول آمپول HCG برای آزاد سازی تخمک تزریق شود، بعد از 24 ساعت نزدیکی انجام شود.

44- با سونوگرافی واژینال زمان دقیق تخمک گذاری را تعیین کنید.

45- غذاهای شب لقاح و شب بعد از آن باید دقیق انتخاب شود.

46- چند ساعت قبل از نزدیکی آناناس، توت فرنگی، انجیر و بادمجان بخورید. (قلیایی کردن خون)

47- شستشوی واژن نیم ساعت قبل از نزدیکی با محلول رقیق جوش شیرین (یک قاشق چایخوری در یک لیوان آب ول

به طور موثری باعث کاهش کورتیزول و در نتیجه افزایش هورمون تستوسترون در بدن می شود.

سعی کنید هر رزو صبح دو لیوان آب پرتقال بنوشید.

15. شکلات تلخ

شکلات تلخ سرشار از آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی ضروری برای بدن است که می تواند باعث افزایش هورمون تستوسترون خون شود.

16. آووکادو

آووکادو یکی از بهترین منابع چربی های غیر اشباع بوده و به دلیل مقادیر بالای انواع ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن به عنوان یکی از بهترین مواد غذایی برای افزایش هورمون تستوسترون در نظر گرفته می شود.

قرص و مکمل های افزایش تستوسترون

17. مکمل ویتامین D

تحقیقات نشان داده است که مکمل ویتامین D یکی از بهترین مکمل ها برای افزایش تستوسترون می باشد. یک مطالعه 12 ماهه نشان داد که با مصرف حدود 3000 واحد ویتامین D3 در طول روز، میزان تستوسترون را حدود 25 درصد افزایش می دهد.

در سالمندان، ویتامین D و کلسیم سطح تستوسترون را بهبود می بخشند.

18. مکمل ویتامین B

یک مطالعه نشان داده که مصرف مکمل های ویتامین B باعث افزایش تستوسترون دربدنسازان و ورزشکاران می شود.

19. مکمل زینک یا روی و افزایش تستوسترون

تحقیقات نشان داده که مصرف مکمل زینک یا مکمل روی هم می تواند باعث افزایش هورمون تستوسترون در بدن شود.

فواید هورمون تستوسترون

هورمون تستوسترون باعث افزایش تولید گلبول های قرمز و درمان کم خونی، درمان بی خوابی، تقویت استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان، عضله سازی و افزایش انرژی بدن می شود.

عوارض کمبود و کاهش تستوسترون در بدن

تحقیقات نشان می دهد که کاهش تستوسترون خون باعث چاقی و مرگ زودرس می شودکمبود تستوسترون خون باعث کاهش میل جنسی، اختلالت نعوظ و ناباروری در مردان می شودکاهش تستوسترون باعث افسردگی، کاهش انرژی، خستگی و بی خوابی در افراد می شود

هورمون تستوسترون چیست؟

تستوسترون که به عنوان هورمون جنسی مردانهشناخته می شود یکی از هورمون های استروئیدی مهم بدن است که به مقدار بسیار کمی در بدن زنان هم تولید می شود.

هورمون تستوسترون در دوران بلوغ پسران یکی ازعلل اصلی تغییرات جسمی مانند بزرگ شدن عضله ها، کلفت شدن صدا و رشد مو هاست.

هورمون های استروئیدی در بیضه های مردان و تخمدان های زنان تولید می شود، همچنین غدد فوق کلیه نیز مقدار کمی از هورمون را تولید می کنند.

اون که به من چیزی نگفت ولی من از رفتارش و غذا خوردنش مطمئن بودم رژیم داره لب به لبنیات و ترشی نمیزد یک نمکدون نمک خالی میکرد رو غذاش بستنی بروجرد معروف تابستون بود بستنی میخریدیم هر کاری همه نفره میکردن نمبخورد تو چله تابستون جوراب پشمی میپوشید و شال پشمی میبست میگفتم اینا چه پوشیدی ميگفت خوب پریودم وا😏

2740

رژیم دوست عزیزم که پسردارشدن

@pesardarshodan

کانال پسردارشدن⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️

دکتربرای شوهرم گوشت قرمزروممنوع کرده امامن خودم برامحض اطمینان نمیزارم چیزای سرمثل خیاروماست دوغ بخوره

هرروزبهش خرما.کاسنی .زعفران .چهارمغزنبات  یه معجون براش گرفتم خرماوشیره خرماوکنجدزنجبیل دارچین ومیخیک توشه فروشندهه گفت خیلی گرمه روزی 3قاشق بیشترنخوره

قرصاش هم دکتربراش لاوییک.افرودیت .کپسول جینسیک.زینک.کارنیتین .ویتامین آ .ای .ث وفولیک اسیدنوشته

ورژیم خودم اینطورکه لبنیات .عدس.کاکائو.گوشت قرمز.بادمجان .تخم مرغ .اسفناج .چیزای ترش .خورشت ها.کنجد.گردووبادوم .جوونان جو .ممنوع

برنج وماکارانی کم بایدبخورم

روزی یه دونه موزهرروزبایدبخورم  .خرماوقیصی .انجیر.فندق .پسته .کشمش .نخود.هرروزناشتافلفل سیاه نکوبیده میخورم .کاسنی زعفران زیاد.3روزاول پریودی تخم هویج فرنگی میخورم

قرص هم زینک .فولیک اسید .ویتامین آوای میخورم فلوکونازول هم براعفونتم بهم داده

اقدام هم حتمابایدروزتخمک گذاری باشه که اونوازروز10سیکل باید کیت تخمک گذاری بزنی روزی که مثبت بشه بری سنوکه دقیق زمان تخمک گذاری اقدام کنی .یکساعت قبل اقدام بایدجوش شیرین (1قاشق چایخوری در1لیوان آب)به واژن تزریق کرد.به شوهرقهوه غلیظ بدی .کمپرس یخ بزاری روبیضه هاش.اقدام هم سجده ای باشه .بعداقدام هم 10دقیقه پاهات بالاباشه وبعدش برای چندساعت به پهلوی راست بخوابی

لیست کارهایی ک خودم انجام میدم تا روز اقدام ادامه داره:

صبحانه:زیاد اهل صبحانه خوردن نیستم شیرموز.کره مغزعسل ک خودم درست کردم😋.

چایی و پنیر.کره شکلات صبحانه

نهار:چون ۱ نفرم معمولا عذا از دیشب یا کنسرو ماهی سیب زمینی سرخ کرده بادمجون گوشت چرخ کرده سینه مرغ کبابی

شام هم هر چی درست کنم دوتایی باهم میخوریم

میان وعده:پفک.چیپس.کرانچی پنیری.میوه زیادتر از قبل بخصوص موز.خرما با گردو

تو غذاها زعفرون بیشتر میریزم.یکم تندتر و با نمک تر از قبل درست میکنم کنار عذاها خیار شور میذارم.نوشابه تخمه خام عرق کاسنی روزی ۱ لیوان

موقع طرف شستن پیشبند و دستکش

دور کمرمو ببندم گرم بمونه

مواطب باشم سرما نخورم

چرب کردن شکم با روغن زیتون

لباس زیر هر روز عوض بشه

خرید برم ی چیزی بخرم روحم شاد بشه😄😄

داروها:ویتامین ای و زینک میخورم ۱۰ روز ب اقدام اسید فولیک قطع میکنم

کرم واژینال و قرص مترونیدازول ک مطمعن بشم عفونت ندارم.هفته ای ۱ قرص فلوکونازول ۱۰۰

۱ امپول ب۱۲ برای تقویت جسمی

داروهای متفورمین و تاموکسیفن هر ۱۲ ساعت از روز اول پری تا روز ۱۲

روز ۱۲ برم سونو گرافی

بنام خدا

لیست کارهایی ک تو این ۱ ماه انجام دادم:

صبحانه:ارده شیره.کره عسل.حلیم.چایی و پنیر گردو.خرما و کره.گداخته مخلوط با ماهی سمنقور

شام:معمولا بیشتر غذاهام با برنج بوده

مرغ خورشتی .فسنجون.قرمه سبزی.خورش لپه.بلدرچین.مرغ سوخاری.الویه.کله گنجیشکی.ماکارونی.پلو کلم.کباب شامی.جوجه.کباب کوبیده.عداهایی ک با میگو.ماهی.سالاد فصل همیشه با لیموترش و روغن زیتون/ترشی و ماست و دوغ کلا حذف کردم

میان وعده:میوه بیشتر خورد.شیر موز.اب هویج.چایی نبات زعفرونی با دارچین یا زنجفیل .آب پرتغال.اب سیب.ژله.کیک ک خودم درست کنم بجای اب و شیر اب پرتغال میریختم

مغزجات هر روز سهمیه میدادم بهش.تخمه زیاد خورد.

قرص و دارو:ویتامین ای و زینک پلاس و اسید فولیک خودم گرفتم بهش دادم دکتر رژیم قبول نداشت خودم رعایت کردم براش

امپول hcgهم چندتا دونه زد

توی دوران پاکی باید توت فرنگی مویز زیتون شور سیب زمینی زرشک برگه زردالو جوشنده قاصدک چیزهای شور  وکلا چیزای قلیایی بخوریم    روی تقویت همسرت هم کار کن چیزای مقوی بهش بده کاسنی ومیگو و...و  کیسه یخ هم میگن برای  حرکت اسپرم خوبه هرشب واسش بزاری و مکملهای ویتامین ا وث و زینک ...  خودتم از تقویتیها میتونی استفاده کنی گرمی بخور مثل کاچی و خرما و موز و چیزای قلیایی مثل توت فرنگی و شوری ...به تخمک گذاری و یکهفته نزدیکی نکردن قبل اقدام

فقط خدا:

♡رژیم بارداری و جنسیت انشاالله سالم و صالح♡:

♡رژیم بارداری و جنسیت انشاالله سالم و صالح♡:

🌸🌿🌸🌿🌸

🌿🌸🌿

🌸

📢💢  تقویت تحرک اسپرم و اسپرم

اارژنین👈 قرص حاوی روغن ماعی،،،،اسفناج،،جگر،،،نز،،،گردو-زیتون-تخمهافتابگردان-خاکشیر جونه گندم-انجیر

کوانزیم👈اسفناج،،_مز-زردالو-انجیر-حوانه گتدم کلم بروکلی-بوقلمون

کو انزیم👈👈👈 یا همون کو کیوتن 👌👌👌🌷🌷جگر - ماهی ازاد

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

تحرک اسپرم👈اواکادو---الکارنتین-----B6---فولیک اسید------ ویتامین سیc----- شستشوی بیضه با آب سرد ---- بادام زمینی-انجیر---سلنیوم نیچر مید---قرص روغن ماهی امگا سهfishoill-----ویتامینe---ول من کانسپیشن --ویتامین ب 12---ویتامینهای ب کمپلکس---ویتامینd---زینک -اواکادو---ژل رویال---کو کیوتن پلاس یا کو کیوتن---

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

ویتامینهای مختص به👌 تحرک اسپرم👈👈👈👈سلنیوم کو انزیم--B12--کیوتن

کوآنزیم یا کوکیوتن👈اسفناج،،_مز-زردالو-انجیر-حوانه گتدم کلم بروکلی-بوقلمون

جگر - ماهی ازاد

سلنیوم👈👈میگو آجیل برزیلی_بروکلی ماعی جنوب ایران  - تخم خ کدو-خاکشیر-بوقلمون-کشمش-سیر-بلدرچین-گنجشکو کبوتر-گوشت کوسه کباب -دنبالان

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

افزایش تعداد اسپرم👈👈

ترب سیاه-حلیم بادام زمینی- سبوس برنج کلم پیچ-مز-جگر،،روغن ماهی امگا سه لوبیا چیتی-سیر--اسفناج کلم بروکلی-اواکادو-حلیم-ب12،،

ویتامینD👈👈ماهی خالمخالی،،تخم مرغ ر سمی - روغن کبد ماهی - نور خورشیده کپسول ویتامین دی از داروخانه-

قدرت نفوذ در تخمک👈-جوانه گندم --اواکادو

⚠️ التماس دعا ادمین کانال ⚠️

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

⚜▫️کانال رژیم برای جنسیت و بارداری▫️⚜

https://telegram.me/joinchat/B7wk2j5qQAtQ5h82rydaqA

♥کانال

🌸

🌿🌸

🌸🌿🌸🌿