2733
2739
عنوان

یه تاپیک بهم معرفی کنید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 9965 بازدید | 73 پست

مامان عرفان شستشوي واژينال با جوش شيرين يكي از كارهاي مهمي كه حتما قبل ازنزديكي بايد انجام بدي

يه سرنگ 10سي سي ازداروخانه بخر و توي نصف ليوان يك قاشق مربا خوري جوش شيرين بريزوحل كن بعدش 2الي 3بارسرنگ رو پركن روي زمين بخوب يه بالش بذار زيركمرت كه خالي نشه اب ها .سرنگ رو داخل واژنت كن تاته وخالي كن 5دقيقه بعد كه بلند شدي و اب روخالي كردي 2باره سرنگ دوم رو داخل كن اينجوري اب وجوش شيرين كل واژن تو رو شستشو ميده.اين كار براي اينه كه محيط واژن قليايي بشه ومحيط قليايي براي اينكه اسپرم هاي پسرراحت تر ميتوانند حركت كندبهتراست اگركسي دخترمي خواد اين كارو مي تونه به جاي جوش شيرين با سركه انجام بده چون سركه اسيدي است وبراي دختردارشدن خوبه.

رژيم غذايي هم ازهمي قضيه پيروي ميكنه ودكترا غذاهايي رو به شما توصيه ميكنند براي پسردارشدن كه خونتون رو قليايي كنه وپتاسم وكلسيم زياد داشته باشه موزوخرما وطالبي منبع سرشار پتاسيم هستند وخوبن همينطور هرچيزي كه نمك داشته باشه سعي كنيد غذاهاتون حدكثر شوري روداشته باشه. و شوشو هم بايد چيزهاي گرم زياد بخوره هم گرمي مثل خرما وموزوپسته وبادام زميني وهندي وگردو و....و گوشت قرمزبرعكس چيزي كه گفتين براي زن نه اما براي مردخيلي خوبه وجزو واجباته

نه عزيزم دكترگفته نخور يعني كمتر بخور اصلا نخوري كه اصلا خوب نيست بدنت احتياج داره بعضي وقتها بخوراما به شوشو زياد بده گوشت قرمزبراي اسپرم سازي خيلي خوبه

بعدشم رژيم فقط10% تاثير داره خيلي رژيم رو جدي نگير مهمترين چيز اينه كه تارخ دقيق تخمك گذاري تو بدوني وشستشوي واژينال حتماويه چيز ديگه هم تا زمان تخمك گذاري كه معمولا روز 14يا15 نزديكي اصلا نداشته باشي تا اسپرم هاي شوهرت قوي بشن و زياد. براي تعيين روز تخمك گذاريت از دماسنج كمك بگير خوبه

دكتر به من گفته براي تعيين صد در صد تاريخ تخمك گذاري از الان از نوار ال اچ استفاده كنم.تا دو ماه بعد ديگه تاريخ تخمك گذاريم دقيقا دستم بياد.واسه هر ماهي 3تا خريدم.اين ماه دقيقا چهاردهم مثبت شد.فكر كنم از دماسنج مطمئنتر باشه.راستي من فكر ميكردم شوشومم نبايد گوشت بخوره.شوشو بيچاره.................

نيمفادوراي عزيز ايشالله كه هموني كه ميخواي خدا بهت بده ايشالله اگردخترميخواي حتما شستشوي واژينال با سركه يادت نره .به شوشو هم همش سردي بده بخوره غذاهاي سرد باعث دخترشدن ميشه. نزديكي هم از شب اول بعد پري نزديكي كن تا يك روزقبل از تخمك گذاريت 3روز حوال تخمك گذاري اصلا نزديكي نكن ايشالله كه تو دختردارشي ما هم پسر دار بعدش خودم ميام خواستگاري دخترت واسه پسرم

البته من دوست ندارم يك وقت جسارتي بكنم و جاي شما را بگيرم اما توي مفاتيح خوندم اگه همسر زن باردار در پايان 4 ماهگي همسرش دستش را برپهلوي زنش بگذاره و ايه الكرسي را بخونه و نيت كنه اسم فرزندش را محمد بگذاره حتما بچه پسر ميشه ( البته شرط گذاشتن اسم به نام محمد واجب است)

دوستان عزيز باورتون ميشه من هر كاري از دستم برميومد انجام دادم تا بچه ام دختره بشه من هميشه عاشق دختر بودم و چون خودم تك دخترم و تنها تو يك شهر غريب زندگي ميكنم دوست داشتم همدمي داشته باشم از سه ماه قبل هر كاري شما بگيد انجام دادم .دائم در حال خوردن قره قوروت و ترشي جا بودم تا خونم اسيدي بشه همسرم هم اصلا اهل خوردن چيزهاي شيرين و گرم نبود و بهش نميدادم گاهي موز ميخورد .تازه اون واريكوسلي بوده و عمل كرد و اسپرمش همينجوري هم ضعيف هست .روز تخمك گذاري هم نزدييك ي نداشتم چون اكثرا كساني كه واريكوسل دارن احتمال آوردن دختر توشون بيشتره.من حتي بعد از باردار شدن هم همين رژيم رو رعايت كردم و همه بهم ميگفتن صد درصد دختره.

اما من پسر دار شدم الان هفت ماهمه.روزهاي اول خيلي گريه كردم ولي بعد تو نمازم كلي مغفرت از خدا خواستم كه علارغم سعي من اون چيز ديگه ايي برام درنظر گرفته

من شنيده بودم كه اگه بخوايم نيني پسر شه بايد نزديكي انجام نديم مثلا 15 20 روز تا اسپرم مرد قوي بشه بعد اقدام كنيم حالا در حوالي زمان تخمك گذاري

ولي چند روز پيش كه رفته بودم دكتر لون اينو قبول نداشت و گفت اينطوري نطفه قديمي ميشه و خوب نيست

بهم گفت شب قبل از اقدام نزديكي با جلوگيري داشته باش

خواستم ببينم واقعا بايد اينكارو بكنم ؟من و همسرم به خاطر ش الان 20 روزه كه دندون رو جيگر گذوشتيم و نزديكي نكرديم

تنديس جان محلول رقيق جوش شيرين و آب 1 قاشق چايخوري در 1 ليوان آب ولرم

نه ماماني جون دست راست و چپ نيست بستگي به تخمدان آدم داره بعضي ها از سمت راست تخمدانهاشون دختره و بعضي پسره البته بهتره بلافاصله بعد از نزديكي پاها بايد به بالا باشه روي ديوار يا مبل بذارين موقع نزديكي هم بايد به حالت سجده باشين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اميدوارم به نتيجه برسي

من دكتر رفتم رژيم غذايي مواد غذايي قابل مصرف ( شيريني جات ، نان ، برنج ، سيب زميني ، خرما ، موز ، انگور، سبزيجات خام و پخته مثل كاهو و ........)

مواد غذايي تقريبا ممنوع ( لبنيات ، شير ، ماست ، .......)

مواد غذايي كاملا ممنوع ( آبليمو و سركه و از اين قبيل )

زمان نزديكي خودت را با محلول جوش شيرين بشوي و همان شب كه برنامه داشتي كمي جوش شيرين در غذايت بريز

اين برنامه بود كه دكتر به من داد اميدوارم به دردت بخوره

من سه ماه قبل از بارداري به سفارش دكتر اسيد فوليك مصرف كردم و ني نيم پسره

بيشترين چيزي كه تو تعيين جنسيت اثر داره روز اقدام به بارداريه . پس بهتره روز تخمك گذاريت رو بدوني چون اقدام در روز تخمك گذاري 99 درصد ني ني پسره . يك روز قبل و بعدش هم احتمال پسر دار شدن زيادتره . ولي مابقي روزها احتمال دختر دارشدن

با كمك دكتر روزهاي تخمك گذاري رو حدس زدم و سعي كردم اون روزها حتما نزديكي داشته باشيم. اما تعيين جنسيت از نظر علمي 100 درصد به مرد بستگي داره.

ولي يه چيز ديگه هم شنيدم و اون اينكه قبل از بارداري اگه پسر مي خواي بايد خودت و مخصوصا شوهرت چيزهاي گرم و داراي كلسيم زياد بخورين. مثلا خرما و شير و زعفران و... و اگه چيزهاي سرد و شور كه داراي سديم و پتاسيم هستن بخورين بچه دختر مي شه مثلا نمك يا چيپس و... اينا رو توي يه كتاب خوندم.

اما در مورد ما زياد كاربردي نداشت چون من و همسرم قبل از بارداري مرتب دوغ و ماست مي خوريم و ماهها بود كه اصلا خرما هم نخورده بوديم. خودم هم ويار به چيزهاي ترش و خنك داشتم بنابراين 100 درصد فكر مي كردم ني ني دختره اما پسر شد.

دوست عزيز من هم ازكلوميفن استفاده كردم وبچه ام پسره البته من دركنارش ازغذاهايي كه بچه روپسرميكنه مصرف ميكردم غذاهاي سرشارازسديم وپتاسيم به اضافه مغزها عسل طبيعي باپودرجين سينگ و زله رويال.

مصرف پتاسيم براي پسردارشدن خيلييييييييي عاليه ودكتررزيمي به دوستم گفته كه بعدازپاكي هرروز صدگرم تخم هويچ رابكوب وباعسل بخورتاروز نزديكي فوق العاده است از پتاسيم وهمچنين تخم كاسني همازروز11تا18پريودي بخوره اون همخيلي براي پسردارشدن موثره

مصرف سديم بايد بالا برود در غذاها بايد نمك بيشتري استفاده شود و از غذاهاي صنعتي استفاده شود مانند كراكت ها و تن ها و سوسيس خيار شور و زيتون

پتاسيم بالا برود و پتاسيم بالا در : مواد گوشتي - غلات - حبوبات - چاي - ميوه هاي خشك مانند - آلو - انجيل - خرما - كشمش - پرتقالب - نارنگي - خربزه - توت - خيار - هويچ - موز - كلم - لبو - تره - شاهي - شلغم - زيتون - نخود فرنگي - كگوجه فرنگي و................

شيريني و ماد قندي زيادي مصرف شود

حدالامكان مواد لبني كلسيم دار مصرف نشود

سلام مامان هاي آينده. منم هنوز مامان نشدم.با اين شماره تماس بگيريد. تلفن گوياست هم براي دختر شدن و هم براي پسر شدن ني ني راهنماييتون مي كنه و براي هر بار تماس هم فكر كنم 200 تومان مياد روي قبض تلفن. 9099070059- نه بابا گويا نيست مشاور گوشي رو ور مي داره

يكي از همسايه هاي مامان مي گفت صبح ها وقتي پريود هستين خرما رو تو روغن محلي سرخ كنين بخورين و دم كرده تخم هويچ من كه تا حالا نشنيده بودم

دختر عموم رفته بود دكتر بهش گفته بود شربت گلاب با نشاسه فراون درست كن و مرتب هم خودت بخور هم بده شوهرت اونم اينكارو كرده و حالا 2 تا پسر داره سر بچه دومي كه هنوز ماههاي اول بوده و رفته دكتر يه دكتر ديگه به دكتر كه گفته اينجوري چيزي خوردم دكتر گفته پس تو هرچي باردار بشي همش پسر هست

تازه توي همين سايت خوندم يه نفر رفته پيش دكتر برا تعيين جنسيت و نوشته بود كه فوليك اسيد از قبل از بارداري بعث دختر شدن بچه ميشه.نظرتون چيه

جوجو جان لبنيات اصلاً نخور يا خيلي كم بخور اگه دلت پنير خواست پنير شور بخور غذاهات نمكش زياد باشه ميگو بخور انگور - توت فرنگي - خربزه - خرما- عسل و موز حتماً تو مواد غذايي روزانه ات باشن

روز تخمكگذاريتو حتماً با تست ال اچ مارك مكس 14 حتماً تعيين كن و اگه تستت مثبت شد برو سونوگرافي كه مطمئن تر بشي شوشو اصلاً سيگاري نباشه ماءالشعير نخوره به هيچ وجح ، عرق كاسني بده بهش بخوره شوشو 4 مغر زو بده بهش بخوره معجون براش درست كن و بخوره قبل از نزديكي هم بايد با محلول جوش شيرين واژينال شسشو داده بشه

مثلا به من گفتن كه اگه روز تخمك گذاري باشه حتما پسره ولي خوب من كه نمي دونم كه تخمك آزاد ميشه

مثلا همين كه روز تخمك گذاري نزديكي داشته باشي...خودت و شوشو گرمي زياد بخورين مخصوصا خرما و موز..هرچي كه پتاسيم و سديم زياد داره بيشتر بخوري...زمان نزديكي زن هم ارضا بشه مخصوصا اگه قبل از مرد باشه بهتره...بعدش زير كمرت بالش بذاري يا پاهات رو بالا بگيري...مرد نيم ساعت قبل نزديكي يك فنجون قهوه بخوره(البته نه بيشتر چون خوب نيست)...و يكسري موارد ديگه...انشااله خدا ني ني سالم و صالح و باهوش و زيبا و عاقبت به خيري به هممون بده عزيزم...

سلام جوجو جون من الان 1 پسر 6 ماهه دارم 1روز درميان بد از peryodam نزديكى داشتم خيلى زياد شير موز يا موز khorma va مى خوردم قصد من پسر نبود يا دختر فقط baardari بود و چون زياد سوزشِ ادرار ميگرفتم در mahloole نمك و joosheshirin هم زياد نشستم و بده ها وقتى فهميدم چه چيزهاى بچه را پسر ميكنه گفتم eeemibini من nadaneste همه karhae را كردم كه بچه پسر ميشه من هم نمى دانستم كى tookhmak goozari دارم فقط يك روز در ميان nazdeki كردم و البته damay بدنم را هر روز ميگرفتم و تغيير كرده بود 

2731

دستوری که اینجا میذارم از مطبخ رویا هستش.اگر دوستان هم دستورات دیگری دارند اشتراک بذارند تا همگی تست کنیم.

مواد لازم :

نشاسته :یک لیوان

آب :۹ لیوان

شربت وگلاب به میزان لازم

خلال پسته وبادام :برای تزیین

مواد لازم برای درست کردن شربت :

شکر :یک واحد

آب :نصف واحد

طرز تهیه :

ابتدا هشت لیوان آب را روی حرارت قرار می دهیم تا به جوش بیاد.

نشاسته را با یک لیوان آب سردخوب مخلوط می کنیم تا کاملا نشاسته در آب حل بشه .

وقتی آب به جوش اومد نشاسته حل شده را به آرومی در آب می ریزیم ومرتب هم می زنیم تا نشاسته گلوله گلوله نشه .

حدود ده دقیقه باید روی حرارت کاملا بجوشه تا بوی خامی نشاسته از بین بره .در این حین باید مرتب به هم بزنیم تا ته نگیره.و غلیظ بشه.

حالا نشاسته قوام یافته را در کاسه های متوسط می ریزیم ودر یخچال می گذاریم تا کاملا ببنده وسفت بشه .

این دسر در اصل با شیره نبات خورده می شه .ولی شیره نبات همیشه در دسترس نیست ومی تونید آن را با شربت ویا عسل میل کنید .

برای تهیه شربت،شکر وآب را با هم مخلوط می کنیم وروی شعله حرارت می گذاریم تا قوام بیاد .وکنار می گذاریم تا کاملا سرد بشه .

اگر هم دوست داشتید با عسل میل کنید یک قاشق عسل ویک قاشق گلاب را روی بخار کتری قرار می دهیم تا کمی نرم بشه .

در آخر موقع سرو به مقدار دلخواه شیره وکمی گلاب ویا مخلوط عسل وگلاب را روی ماقوت می ریزیم ومی تونیم با خلال مغز پسته وبادام آن را تزیین کنیم .وبه این صورت با قاشق میل می کنید .باور کنید خیلی خوشمزه هست

وقتی تخمک آزاد میشه هم فولیکول و هم دیواره تخمدان پاره میشن و درد به خاطر اونه و وقتی که پاره بشه تخمک آزاد شده یعنی تخمک با زور اونو پاره میکنه نه این که خودش پاره بشه بعد تخمک در بیاد یعنی وقتی که اون فولیکول پاره دیده بشه تخمک هست آزاد هست و زنده اس و دراختیار اسپرم توی لوله و وقتی که اون فولیکول پاره دیده نشه دیگه تخمک از بین رفته و اسپرم دو ملاقات نکرده و اگه نطفه تشکیل بشه اون باقیمانده از بین نمیره و تبدیل به جسم زرد میشه

وقتی تخمک آزاد میشه هم فولیکول و هم دیواره تخمدان پاره میشن و درد به خاطر اونه و وقتی که پاره بشه تخ ...

ممنونم عزیزم ...من همش منتظرم شما واسم پست بذاری...

کامل و دقیقن....ان شالله که منم نتیجه بگیرم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2740

عده ای دستور میدهند که برای قلیایی کردن محیط رحم بهتر است یک ساعت قبل از آمیزش رحم را با محلول ده درصد جوش شیرین شستشو دهند.

طبق آزمایشهایی که در این مدت شده است محلولات قلیایی نطفه را کشته و از ایجاد جنین جلوگیری میکنند و بنظر ما اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف کرده و ممکن است نوزاد ناقص شود پس بهترین رویه قلیایی کردن خون بوسیله خوردن میوههایی که هنر آنها قلیایی کردن است میباشد این میوهها عبارتند از انگور، توت فرنگی، تمشک، زرشک، مرکبات و میوههای ترش و برای احتیاط نیز میتوان یک قاشق چایخوری جوش شیرین خورده و اگر بخواهند از خارج محیط را قلیایی کنند بنظر من کافی است که یک قاشق جوش شیرین در یک استکان آب جوش حل کرده یک پنبه به آن آغشته کرده بردارند و بلافاصله آنرا در بیاورند و پس از یک ساعت آمیزش را انجام دهند.

اما روش نزدیکی باید طوری باشد که اسپرم ها در عمق رحم تخلیه شوند . یعنی مرد بالا باشد و شما پاهایتان را خیلی بالا برده و پس از نزدیکی هم نیم ساعت همانطور بمانید. 

کسی نمیدونه؟

واسم دعا کن فقط 

انشااا.. ک خدا بهت بده 

ببین خدا  خواست و منم با این رژیم ها پسر دار شدم . هر سوالی داشتی میتونی ازم بپرسی 

عفط یه اصل یادت باشه 

تو پریودی گرمی بخور

بعد پریودی خوراکی های غلاف دار مثل تخم آفتابگردون تا تخمک خوب داشته باشی

نزدیک تخمک گذاری هم فقط چیزهای قلیایی

اینارو تو گوشیم ذخیره داشتم عزیزم. بگردی تو نی نی سایت پرررره

بازم ممنونم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
واسم دعا کن فقط  انشااا.. ک خدا بهت بده  ببین خدا  خواست و منم با این رژیم ها پسر د ...

ان شالله از خدا هرچی میخای همونو بهت بده

@itaranom    

عزیزم بیا تو این تاپیکم‌.... کامل و جامع همه چی رو گفتن‌ در مورد پسرزایی