2737
2734
اره واقعا زندگی برام سخته تو لحڟه ای ک محبتم ب شوهرم گل میکنه وبغلش میکنم واقعا دست خودم نیس دوسش دا ...

الهی بمیرم حق داری😢😢خودتو اذیت نکن عزیزم ولش کن گذشته انشالله که ازاین بعد نبینی ازاین چیزا

خدایا مراقب نینیم باش 😘😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی بمیرم حق داری😢😢خودتو اذیت نکن عزیزم ولش کن گذشته انشالله که ازاین بعد نبینی ازاین چیزا

هنوزم دارم میبینم گلم کاش فقط گذشته بود باهاش کنار میومدم ولی الانم داره کارشو میکنه منتها فک میکنه نمیفهمم

2740
هنوزم دارم میبینم گلم کاش فقط گذشته بود باهاش کنار میومدم ولی الانم داره کارشو میکنه منتها فک میکنه ...

وای خدا کمکت کنه زندگیتو عوص کنه ..انشالله عاقل بشه شوهرت اخه نمیدونم چشونه وقتی زن ب این نازی دارن دنبال یکی دیگه راه میوفتن😢خدایا خودت اصلاحشون کنننننننن که راه درستو ببینن

خدایا مراقب نینیم باش 😘😙
وای خدا کمکت کنه زندگیتو عوص کنه ..انشالله عاقل بشه شوهرت اخه نمیدونم چشونه وقتی زن ب این نازی دارن ...

هی خاهر چی بگم کاش دختره ی نکته مثبت داشت همش تو پارتی ودورهمی های مختلطه وبی حجاب،به شوهرش رحم نکرده با بقیه میلاسه،نمیگه دوروز دیگه این بچه بیچارمم یادمیگیره اخه دختره بچه داره ولی شوهر من انگار این تریپ ادما رو بیشتر میپسنده بخدا باوجود خیانتاش حتی ب کسی نگاهم نکردم

[QUOTE=105714594]هی خاهر چی بگم کاش دختره ی نکته مثبت داشت همش تو پارتی ودورهمی های مختلطه وبی حجاب،به شوهرش رحم نکرد ...[/QUOTEتو هم باش مثلهمون دختره براش .لباس لند و آرایش و رقاصی بکن شاید برگشت طرفت ...چی بگم والا😧

خدایا مراقب نینیم باش 😘😙
2706